Aplikace Adobe Photoshop Express byla aktualizována, aby se přizpůsobila sociálním sítím

V posledních měsících je oblíbeným zařízením uživatelů pro připojení k internetu, ať už je to počítač s mobilním zařízením, chytrým telefonem nebo tabletem. Postupně se aplikace přizpůsobují způsobu, jakým uživatelé používají jejich služby, aby se pokusili nabídnout maximální počet možností přímo z aplikace. aniž byste se museli uchýlit k webovým verzím v téměř žádném okamžiku.

Software pro Photoshop Express, erychle a snadno upravovat naše fotografieje si vědom této změny trendu a spustil novou aktualizaci své aplikace, která nám umožňuje vytvářet obrázky na obálkách Facebooku, obrázky událostí, záhlaví Twitteru s novými předem stanovenými sazbami.

Tímto způsobem můžeme změnit náš obalový obrázek účtu Facebook, miniaturu YouTube, obrázek Pinterest z našeho iPhonu nebo iPadu … všechny bez nutnosti kontaktovat náš počítač, abychom se přizpůsobili Sazby požadované od nás při přizpůsobování těchto služeb. Přidané nové sazby nám umožňují:

  • Změňte titulní obrázek událostí na Facebooku.
  • Změňte titulní obrázek naší zdi na Facebooku.
  • Facebookové reklamy.
  • Název našeho účtu na Twitteru.
  • Miniatura zobrazená s vaším kreativním kanálem na našem kanálu YouTube.
  • Obrázek záhlaví našeho účtu Pinterest

Tato aktualizace je však navíc k Přidán nový duotone vzhled, který podnítí naši kreativituje ideální pro ty chvíle, kdy většina z nás je na dovolené nebo si ji chce užít. Adobe Photoshop Express si můžete zdarma stáhnout pomocí odkazu níže.

Photoshop Express-Photo Editor (AppStore Link)

Photoshop Express-Photo Editor

Adobe Inc.

Volný, uvolnit