Aplikace Anchor, nahrávání podcastů a publikování jsou nyní kompatibilní s iPadem

V posledních letech existuje řada aplikací, z nichž mnohé jsou nejen platformy podcastů dostupné na trhu, ale také nás přiměly dostat se na trh. užijte si naše oblíbené pořady (zde by Actualidad iPhone měl být jedním z nich). Fenomén podcastů ve Spojených státech začal vyhrávat válku proti některým stanicím, což se v jiných zemích v tuto chvíli neděje.

Spreaker, iVoox, Anchor Zde jsou některé ze samostatných podcastových platforem, které nám nejen nabízejí své vlastní aplikace pro přehrávání podcastů, ale také nám umožňují přístup k většině z nich. Anchor, jedna z nejnovějších společností, která se dostala na trh, vydala aktualizaci své aplikace, aktualizaci, kterou můžeme konečně použít na iPadu k ukládání a úpravám našich podcastů.

Díky nejnovější aktualizaci Anchor to mohou snadno a později udělat všichni uživatelé, kteří chtějí nahrávat pomocí vestavěného mikrofonu zařízení nebo externího mikrofonu. Před nahráním na platformu upravte záznam. Kromě toho je kompatibilní s funkcí drag and drop, takže můžeme přidávat zvukové klipy z jiných aplikací, které jsou také kompatibilní pro úpravy našeho podcastu téměř profesionálně nebo přímo z aplikace Soubory.

Verze pro iPad využívá velikost obrazovky k prezentaci dvousloupový designJeden nám poskytuje přístup do knihovny a druhý do projektu, na kterém pracujeme. Kotva se stává alternativou pro mnoho uživatelů, protože je vše v jednom pro náhodné streamování podcastů.

Logicky nemáme stejné nástroje Co můžeme najít v GarageBandu nebo Logic Pro pro úpravy našich podcastů, protože účelem této platformy je umožnit uživatelům rychle publikovat nápady nebo komentáře, které jim přijdou na mysl, aniž by uživatelé museli provádět složité editační procesy.

Çapa - tvorba podcastů (odkaz na AppStore)

Kotva – Vytvoření podcastu

Spotify

Volný, uvolnit