Aplikace Apple Developer aktualizuje svůj design pro další událost

Vývojář Apple

22. června se konala neobvyklá vývojářská konference, online konference, kterou Apple představí. Hlavní inovace z iOS 14, tvOS 14, macOS 10.16 a watchOS 7. Tuto událost lze sledovat online prostřednictvím webu Apple, aplikace Apple Events a případně YouTube.

Aplikace WWDC je nástrojem společnosti Apple pro vývojáře, který sleduje dny, které byly součástí WWDC, a to jak pro ty šťastné, které měly příležitost přijít, tak pro ty, kteří ji museli vzdáleně sledovat. . Být jinou WWDC, žádost musela být obnovena.

Vývojář Apple

Nová verze aplikace obsahuje přepracovanou kartu s názvem Discover, která je přístupná vývojářům. Získejte rychlost díky novým videím, novinkám a dalším souvisejícím s WWDC. Kromě toho obsahuje novou možnost označit jako přidané oblíbené na této kartě, což je pro nás zajímavější a rádi bychom se o tom poradili později.

Karta Brownse umožňuje uživatelům Hledejte zveřejněné relace, videa a články Karta WWDC byla obnovena s informacemi o další události, která se bude konat 22. června.

22. června společnost Apple vydá svoji první konferenci WWDC, lJedna relace bude vysílána živěprotože zbytek videí bude k dispozici jak prostřednictvím této aplikace, tak prostřednictvím webových stránek pro vývojáře.

Aplikace Apple Developer, Byl známý jako WWDCale na konci loňského roku Apple změnil svůj název, aby se stal obecnou aplikací pro vývojáře, kterou lze používat po celý rok, nejen během každoroční akce na World Wide Developer Conference.

Apple Developer (AppStore Link)

Vývojář Apple

Apple Distribution International

Volný, uvolnit