Aplikace Apple Developer přidává vylepšení přehrávání videa

Vývojář Apple

Společnost Apple přejmenovala svoji aplikaci WWDC na Apple Developer loni v listopadu a je to název, který dává mnohem větší smysl, když o tom přemýšlíte. Určeno pro komunitu vývojářů Apple a nejen poskytovat informace o výročních konferencích vývojářů společnosti Apple, ale i letos byla událost tváří v tvář zrušena.

Společnost se sídlem v Cupertinu vydala novou aktualizaci aplikace Apple Developer. nové funkce při přehrávání různých videí To je k dispozici na platformě a zatímco stávající obsah je sdílen prostřednictvím této aplikace.

S touto aktualizací aplikace dosáhne verze 8.1, která umožňuje uživatelům. změnit rychlost přehrávání vaše videa. Přidává také nové funkce pro snadnější a rychlejší přístup k přepisům videí a umožňuje sdílení existujícího obsahu prostřednictvím karty Prozkoumat, karty, která zobrazuje řadu příběhů s tipy, triky …

Jako vždy aplikace přidává: vylepšení výkonubyla provedena vylepšení a byly opraveny různé chyby, které aplikace měla od poslední aktualizace.

Stažení aplikace Apple Developer je zcela zdarma Prostřednictvím odkazu najdete na konci tohoto článku. Tato aplikace nám umožňuje nejen vychutnat si nejnovější WWDC pořádané společností Apple, ale také poskytuje přístup k různým workshopům, které Apple každoročně organizuje v rámci těchto konferencí, a workshopům se všemi novinkami. Apple představil nové verze operačních systémů.

Apple Developer (AppStore Link)

Vývojář Apple

Apple Distribution International

Volný, uvolnit