Aplikace Apple Support aktualizována o podporu ve více zemích a nových jazycích

Aplikace podpory Apple iOS

Jen něco málo přes rok nám Apple poskytuje aplikaci Apple Support. spravovat s naším zařízením jakoukoli událost, kterou mámeAť už jde o iPhone, iPad, Mac, AirPods … vše pohodlně jako na dlani, aniž byste museli přejít na web Apple.

Tato aplikace se přidává v průběhu měsíců podpora nových jazyků a rozšiřování pokrytí. S nejnovější aktualizací přidali lidé z Cupertina 20 nových zemí a regionů a přidali technickou podporu ve více jazycích.

Po aktualizaci aplikace na verzi 2.3, pokud je náš iPhone v jedné ze zemí, kde se těmito jazyky hovoří, aplikace nám zobrazí informace v dánštině, češtině, finštině, maďarštině, indonéštině, norštině, polštině, portugalštině a ruštině. Pokud jde o země, kde je aplikace aktuálně k dispozici, v podrobnostech aktualizace společnost se sídlem v Cupertinu neurčila, které z nich jsou, ale Apple je zodpovědný za jejich zobrazení ve zvýrazněné části těchto zemí, takže uživatelé začněte to používat.

Tato aktualizace, také získá vylepšení výkonu Kromě opravy různých chyb. Doufáme, že naše konverzace konečně zkrátíme prostřednictvím chatu technické podpory nebo hovoru, a aplikace přináší kvalitu a služby, které Apple nabízí.

V několika případech, kdy jsem kvůli tomuto druhu problému musel kontaktovat společnost Apple, Vždy měl problémy nebo v hovorech nebo chatování Zašlou mi číslo incidentu pro budoucí konzultace. Podporu Apple si můžete stáhnout zcela zdarma pomocí odkazu níže.

Podpora Apple (AppStore Link)

Podpora Apple

Apple Distribution International

Volný, uvolnit