Aplikace Apple Watch

Aplikace Apple Watch

Apple Watch budou mít při spuštění rozsáhlý katalog aplikací, a to díky úsilí společnosti Apple a jejích vývojářů, protože tomu tak je. Hlavní aplikace již mají rozšíření pro hodinky Apple, které budou nepochybně jedním z jejich největších aktiv a jejich hlavním rozdílem od ostatních existujících platforem. A co nativní aplikace Apple Watch? ¿Co s tím můžeme dělat hned po vybalení z krabice? Ukážeme vám předinstalované aplikace a funkce Apple Watch.

Apple-Watch-apps-1

Zprávy, telefon a pošta

Na Apple Watch se objeví tři komunikační póly na smartphonu. Díky integrovanému reproduktoru a mikrofonu jsou všechny funkce, které nám Apple Watch umožňují, odpovídat na telefonní hovory z Apple Watch, odmítat hovor nebo dokonce umlčet hodinky jednou rukou. Aplikace Zprávy nám umožní prohlížet zprávy, odpovídat ze samotných hodinek diktováním nebo hlasovou schránkoudokonce posílat animované emodži. Příspěvek bude o něco omezenější a umožní nám pouze číst e-maily, archivovat je, označit nebo označit jako přečtené a nepřečtené.

Kalendář, aktivita a cvičení

Aplikace kalendáře vám umožní zobrazit vaše aktuální a nadcházející schůzky. S každým pokaždým, když obdržíte pozvánku, budete dostávat oznámení z Apple Watch, která můžete přijmout nebo odmítnout. Activity je aplikace pro sledování toho, co děláte po celý den: pohyby, období cvičení a kdy stojíte. Když sedíte příliš dlouho, připomene vám to vstát. Cvičení, co použijeme při cvičení živá data, jako jsou spálené kalorie, ujetá vzdálenost nebo naše srdeční frekvence. Můžete si vybrat z různých cvičení, včetně těch nejčastějších: chůze, běh a jízda na kole.

Apple-Watch-Apps-3

Mapy, vkladní knížka a Siri

Díky mapám bude získávání pokynů k cíli snazší než kdy dříve. Počínaje vaší aktuální situací můžete: Získejte podrobné pokyny, jak se dostat do cíle. Zvětšování je díky korunce velmi snadné. Vkladní knížka, jízdenky, palubní vstupenky atd. Budete to ten, kdo to bude udržovat a budete mít přístup k přehlídkám a letadlům pouze pomocí svých hodinek. Siri se chce znovu narodit na Apple Watch. Větší přístupnost je pro asistenta Apple dobrou příležitostí, jak vám pomoci s vašimi každodenními úkoly.

Hudba, dálkové ovládání fotoaparátu a dálkové ovládání

Díky 2 GB úložného prostoru můžete přehrávat hudbu z vlastních Apple Watch pomocí náhlavní soupravy Bluetooth. Samozřejmě můžete ovládat přehrávání a také přehrávat hudbu na vašem iPhone, ale v tomto případě si ji budete muset vzít s sebou. Pořizování fotografií bude díky aplikaci Camera Remote Control velmi snadné. poskytne náhled všeho, co má být perfektně orámováno. A Remote vám umožňuje ovládat knihovnu Apple TV nebo iTunes na Macu nebo PC.

Apple-Watch-Apps-5

Čas, taška a fotografie

Počasí poskytne informace o aktuálním stavu počasí a předpovědi na celý den, protože to nemůže být jinak. Má velmi originální tvar, jako by to byly hodinky, denní předpověď můžete vidět pomocí ikon. S taškou vám na akciovém trhu nic neunikne a na fotografiích můžete své rodinné fotografie ukazovat na malé obrazovce Apple Watch s přáteli, zatímco váš iPhone 6 Plus odpočívá s 5,5palcovým Retina FullHD displejem. v kapse.

Apple-Watch-Apps-6

Budík, stopky a časovač

Tak pokročilé hodinky, pokud budík, stopky a časovačZákladní funkce, které Apple nepřehlédne.

Apple-watch-applications-7

Světový čas a nastavení

Končíme aplikací Světové hodiny, kterou dokážeme. Znát čas v různých částech světa a aplikace Nastavení, kde můžeme konfigurovat základní funkce našich Apple Watch.