Aplikace dálkového ovládání pro staré televizory

Samozřejmě máte televizi, kterou jste roky nepoužívali, jednu z těch starých televizorů, o kterých jste si mysleli, že je někdy prodáte, a nakonec jste se skryli v rohu svého domu. Chcete-li jej používat dobře, možná ho necháte v kuchyni, dáte ho svému dítěti nebo ho prostě umístíte do místnosti, budete potřebovat dálkové ovládání, ano nebo ano?Co je lepší než používat mobilní telefon? Koneckonců, nosíme to všude.

Aplikace dálkového ovládání

Slavný univerzální ovládání Kromě toho, že jsou v mnoha případech nekvalitní, mohou si také vzít peníze navíc, které možná nemáme nebo bychom chtěli utratit, a nevydrží dlouho, takže není nic lepšího, než používat mobilní telefon jako dálkový ovladač díky dostupným aplikacím. dnes.

Samozřejmě, aby bylo možné používat telefon na dálkové ovládání, musí mít infračervené schopnosti, tato technologie televizory, klimatizace, rádia atd. Je třeba poznamenat, že je to užitečné pro kontrolu.

Když to zvládnete, můžete dělat cokoli Ovládejte televizi pomocí mobilního telefonuJe to dobrý způsob, jak mít vždy kontrolu po ruce, protože mobilní telefon nosíme všude, je již naší součástí.

K použití Dálkové ovládání chytrý telefon Potřebujeme aplikaci s názvem Peel Smart Remote, kterou můžeme v Obchodě Play používat zcela zdarma a samozřejmě s mobilními telefony, které jsou infračervené a ovládají velké množství televizorů.

Jakmile aplikaci otevřete, musíte ji nakonfigurovat, vybrat značku televize, kterou máte, a poté vybrat a kontrolní kalibrace Takže když to zvládnete, všechno funguje, jak má, a my se nestretneme s žádnými překvapeními.

Tedy s inteligentním dálkovým ovládáním Peel a infračerveným telefonem aplikace dálkového ovládání pro starou televizi bez problémů a nejlépe ze všeho, aniž byste museli utratit více peněz za novou univerzální kontrolu, která se vždy odnikud zraní nebo v nejhorším případě zmizí.

Pokud máte nějaké dotazy, nechte je v komentářích níže, téměř vám nemůžeme odpovědět.