Aplikace Eve’s HomeKit byla aktualizována o temný režim a další novinky

Eve je jedním z předních výrobců příslušenství kompatibilního s HomeKit se širokým portfoliem od světel až po zavlažovací ovladače. Má také aplikaci pro jejich kontrolu, kterou mnozí považují za nejúplnější v App Store.Samotná aplikace House je lepší než Apple.

Po vydání iOS 13 Eve aktualizovala svou aplikaci, aby ji přizpůsobila novému operačnímu systému Apple pro iPhone a iPad. s novými funkcemi, jako je nový noční režim, přepracovaná navigační lišta a další funkce, díky nimž je ještě lepší. Máte příslušenství HomeKit? No i když nejsou od značky Eve, podívejte se, protože vás jistě překvapí.

Ačkoli první testy s temnou tematikou začaly letos v létě, jedná se o nejnovější aktualizaci bezproblémově se integruje do nového tmavého režimu iOS 13takže když váš iPhone aktivuje tuto novou funkci, automaticky se aktivuje také v aplikaci Eve, aniž byste museli cokoli dělat nebo konfigurovat uvnitř. Ve spodní části obrazovky máme také novou navigační lištu, kde máte přístup k veškerému příslušenství, místnostem, automatizacím a vlastním nastavením aplikace.

Jednou z největších ctností HomeKit je, že všichni spolu dokonale spolupracují bez ohledu na to, kdo to dělá, a to díky prostému faktu, že jsou kompatibilní se systémem Apple, bez ohledu na značku příslušenství. To také znamená, že aplikace Eve je může ovládat všechny, i když jsou od jiné značky. Použijte to Eve je jedním z nejúplnějších a nejintuitivnějších nástrojů, které najdete v App Store.a protože jeho design je velmi opatrný, výsledkem je bezplatná aplikace, která je zajímavá pro každého, kdo má doma HomeKit bez ohledu na značku. Pokud si to chcete vyzkoušet, můžete si jej zdarma stáhnout z tohoto odkazu.