Aplikace IPadizate Day: Gru.  Despicable Me: Minion Rush pro iPad, iPad Air, iPad Mini a iPhone

Aplikace IPadizate Day: Gru. Despicable Me: Minion Rush pro iPad, iPad Air, iPad Mini a iPhone

Gru. Despicable Me: Minion Rush pro iPad, iPad Air, iPad Mini a iPhone

Gru, bývalý super padouch, který ukradl měsíc a zpět otočil díru v našich srdcích S pomocí Přisluhovačů vytvořených samotným Gruem, které jsou žluté barvy a tvarované jako pilulka, s odlišným vzhledem a vlastnostmi, Gru se stal nejslavnějším padouchem ze všech padouchů Podařilo se mu porazit svého velkého nepřítele Vectora.

V Minion Rush, Již jsme provedli analýzu iPadizatePřisluhovači mezi sebou soutěží, aby se stali nejhorším darebákem přisluhovače vaše historie. Překonejte testy a výzvy, překonejte překážky a sbírejte všechny předměty, abyste získali závěrečnou odměnu. Nebudete se rozptylovat, protože s Vectorem se kdykoli setkáte a další vedoucí, kteří se vám snaží zabránit v dosažení vašeho cíle. Jste připraveni běžet?

Běžte nepřetržitě a staňte se skvělým super padouchem v Gru. Despicable Me: Minion Rush

Dejte se do kůže Miniona a začněte hrát. Vyberte si ze skvělého seznamu. Každý oblíbenec stojí jednu „virtuální měnu“ ve formě banánů nebo hranolků. Chcete-li je získat, musíte shromáždit mnoho scénářů, ve kterých se vaše postava bude pohybovat. Scénáře jsou plné překvapení, tajemství a záludných překážek: Gruova laboratoř, Gruova enkláva, doupě El Macha a pláž Minion Od Grua, mého oblíbeného darebáka.

gru_ipad_1

Utíkejte, abyste se co nejdříve dostali na konec fáze. Kdy byste měli sbírejte banán. Banány zvyšte své skóre a můžete je vyměnit za zboží v obchodě. Nalézt vývojáři to vám pomůže sbírat více banánů. Přežijete s nimi déle a také vám umožní některé z nich povolit. zábavné mini hry žetony a další banány.

gru_ipad_2

Soutěžte se svými přáteli a vyzvěte je, aby vydělali více banánů a odměn. Běžte rychleji než oni, abyste porazili svůj čas a stali se nejhorším Minionem. Vektor obličeje a ruční macho. Použijte mega miniona a zničte vše, co kolem sebe najdete. Chcete-li být nejlepšími náklady, ale s pomocí svých přisluhovačů toho dosáhnete.Provokujte je a bráňte svůj čas!

gru_ipad_3

Bojujte proti ostatním uživatelům a jejich přisluhovačům globální výzva co vám aplikace nabídne. Závodte několik dní a získejte maximum bodů, abyste porazili své protivníky a získali nejlepší odměny. Hodiny a hodiny zaručené zábavy, bláznivé závody, výzvy a skoky. Ve hře Minion Rush je tolik překvapení, že se nikdy nebudete nudit!

gru_ipad_4

Ovládání hry je tak jednoduché, že si je osvojíte za pár minut. V některých hrách můžete ovládat miniona pomocí gyroskopů na iPadu. Hrajte v různých regionech a získejte speciální kostýmy a úspěchy v každé z nich. Pokud nemůžete jít do žádné oblasti, můžete se k nim dostat z obchodu s nákupy inApp. Nedělejte si starosti s malými. Díky ochraně proti nákupu, kterou můžete konfigurovat z možností, mohou aplikaci bez problémů používat.

gru_ipad_5

Hrajte Gru. Despicable Me: Minion Rush Vaše oblíbené postavy vás budou bavit s Minions celé hodiny. Pomozte Gruovi zvládnout porazit Vector, sbírat všechny banány, které můžete, a upgradovat a používat své oblíbené miniony. Hrajte proti svým přátelům a přátelům a přimět je, aby se dobře bavili sledováním toho, co dělají směšní Minioni. Čekají na vás. Jste připraveni zahájit svou kariéru?

Stáhnout Gru. Despicable Me: Minion Rush pro iPad, iPad Air, iPad Mini a iPhone