Aplikace, které blokují hovory v systému Android

Je to velmi znepokojivá situace, která ovlivňuje mnoho z nás. Pravděpodobně se to v některých případech stalo i vám Ať už vás chce určitá osoba nebo společnost přesvědčit o výhodách svých služeb nebo produktů, neustále vás vyrušují tím, že vám zavolá na mobilní telefon.. Tyto situace mohou být samozřejmě nepříjemné, pokud nemáme řešení, které by nám umožňovalo blokovat určitá čísla nebo typy hovorů.

Výhodou mobilního zařízení Android je, jak jsme vždy zmínili, jedním z největších problémů s nimi je, že jsou téměř plně přizpůsobitelné a stahují aplikace, které potřebujete pro jakýkoli účel. Vlastně, Naštěstí bychom měli zmínit, že existuje mnoho aplikací, které umožňují blokování hovorů v systému Android.a dnes vám ukážeme, co v této oblasti považujeme za nejlepší. Měli byste vědět, že mezi nimi existují rozdíly, takže byste to měli v každém případě zkusit.

Nejlepší aplikace pro omezení hovorů v systému Android

Pan. Číslo – blokování hovorů a spamu (ke stažení)

Pan. Číslo – blokování hovorů a spamu Je to první z aplikací pro blokování hovorů Android, které chceme zmínit, protože je pravděpodobně nejoblíbenější pro mnoho uživatelů v tomto segmentu. Funguje to tak, že nám dovolujeme blokovat jak tradiční hovory, tak SMS zprávy, a můžeme to blokovat ručním zadáváním čísel nebo blokováním z uložených koncovek.

Recall Blacklist (ke stažení)

Další dobrá aplikace pro omezení hovorů na vašem mobilním telefonu je Volejte na BlacklistRozhraní plně přizpůsobené materiálovému designu, které v zásadě vyniká jako jedno z nejlepších rozhraní v segmentu. Z této aplikace můžeme zvýraznit problémy, jako když přijmeme hovor, otevřete aplikaci a jednoduše klikneme na ikonu +, už nás tento trik nebude obtěžovat.

Truecaller (ke stažení)

Přicházíme ke třetí z aplikací, které blokují příchozí hovory v systému Android. Truecaller Můžeme poukázat na problémy, jako je snadné použití a rozhodně nejpříjemnější pro oko. Kromě poskytnutí dalších konkrétnějších parametrů nám umožňuje ve výchozím nastavení přístup k protokolu hovorů, který se zobrazuje na mobilním telefonu, přidávání nebo odebírání všech požadovaných čísel z blokovaných čísel.

Blokování hovorů (ke stažení)

Musíme říci, že má-li být první věc, kterou chcete vědět, kdy stáhnout aplikaci pro blokování telefonních čísel v systému Android, jednoduchá, pak nenajdete lepší alternativu. Blokování hovorů ručně. Za zmínku stojí, že nám to umožňuje vidět hovory blokované poprvé a přejet blokovanou SMS doprava a poté zobrazit černou listinu blokovaných.

Černá listina (ke stažení)

černá listina Možná jste již uhodli některé jeho funkce pouhým zobrazením jejich názvu a v této souvislosti zaujme pozornost většiny uživatelů, protože umožňuje přístup k různým typům ovládacích prvků, které jsou úplnější než ostatní. S černou listinou můžeme vytvořit následující ovládací prvky: černá listina, vše kromě seznamu výjimek, blokuje všechny a žádné, přepíná z jednoho do druhého, aniž by bylo nutné dolaďovat podle čísla.

Která z těchto aplikací je vaše oblíbená pro blokování hovorů v systému Android?