Aplikace, které vám umožní přepnout na watchOS 2

watchOS 2 je s námi jen pár dní a aplikace se postupně aktualizují, aby plně využily výhod nového operačního systému pro Apple Watch. Nativní aplikace, které se načítají mnohem rychleji, protože jsou nainstalovány v zařízení, a proto nezávisí na iPhone, ke kterému je připojeno, a nové komplikace, které nám umožňují přizpůsobit hodiny a získat tak na obrazovce informace, které opravdu chceme, jsou nejoblíbenější nové funkce a vývojáři rychle přizpůsobují své aplikace. Níže uvedené aplikace vám poskytnou několik důvodů k aktualizaci Apple Watch na watchOS 2.0.

Aplikace již není k dispozici v App Store

iTranslate přichází na vaše Apple Watch přeložit zadané věty přímo. To, co diktujete hodinám, se rychle změní na angličtinu (nebo z angličtiny do španělštiny). Kromě toho vám jeho nová komplikace představí věty v závislosti na denní době. iTranslate je také zcela bezplatná aplikace, ale za používání diktátu na iPhonu budete muset zaplatit, ale něco, co na Apple Watch není.

Aplikace již není k dispozici v App Store

PCalc je jedním z nejlepších kalkulátorů, které najdete pro svůj iPhone a nyní pro své Apple Watch. Vzhledem k tomu, že je již nativní pro watchOS, nemusíte již být k iPhone připojeni, abyste jej mohli používat, a také se rychle zapíná. Jeho klávesy lze snadno stisknout a výpočty jsou s hodinkami Apple Watch hračkou. K dispozici je také verze Lite, která je zdarma, pokud si ji chcete vyzkoušet dříve.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Runtastic Pro byl již jednou z nejlepších aplikací pro sledování tréninku. Možnost použít jej pro jakoukoli fyzickou aktivitu, na kterou si vzpomenete, je jedním z nejkompletnějších pro váš iPhone. Díky této adaptaci na watchOS 2.0 můžete nyní přistupovat k monitoru srdečního tepu svých hodinek..

Aplikace již není k dispozici v App Store

Ke sledování vašeho spánku je na hodinkách Apple Watch nainstalován režim spánku ++. V jinou denní dobu budete muset změnit svou rutinu a nabít hodinky Apple Watch, protože při noční jízdě je budete muset nosit, abyste zkontrolovali kvalitu spánku. Nastavte hodinky na režim v letadle, aby byla v noci nižší spotřeba baterie. S komplikacemi, které můžete umístit na domovskou obrazovku hodinek, musíte určit, kdy a kdy spíte, což je velmi jednoduché.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Star Walk 2 zobrazuje všechna tajemství a další nebeská těla na vašem iPhone a teď vám řekne podmínky pro vidění těchto hvězd na Apple Watch a kdy se objevily ve vaší oblasti. Existuje také komplikace pro zobrazení času.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Omnifocus je pro mnoho z nejlepších správců úloh dostupných v App Store. S novou nativní aplikací pro Apple Watch můžete nyní nainstalovat její komplikaci také na své oblíbené ciferníky. Absolutně skvělá zpráva pro ty, kteří ji používají.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Tato aplikace je povinná, pokud žijete v Madridu nebo Barceloně (Španělsko) nebo v jiných velkých městech v Evropě (Lisabon, Milán, Paříž, Řím, Londýn…) nebo v USA (Mexico City, New York…). Mapovač města Nejlepší způsob, jak vědět vše o veřejné dopravě ve vašem městě, ve všech jeho variantách. Zahrnuje komplikaci informovat vás o dopravních prostředcích, které vás mohou nejvíce zajímat, v závislosti na vaší poloze.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Balík je moje oblíbená aplikace pro sledování mých objednávek Na Amazon nebo do mnoha dalších online obchodů. Nyní můžete zobrazit stav své zásilky na zápěstí pomocí nativní aplikace pro Apple Watch.

Aplikace již není k dispozici v App Store

ETA je jedna z nejlepších aplikací, která zná dopravní situaci na vašem iPhonea nyní na Apple Watch. Nyní to není jen nativní aplikace, ale má také komplikace pro Appel Watch a je dokonce kompatibilní s korunou: Otáčením korunky postupujte časem a znáte tak aktuální dopravní situaci. Pokud je vaše město na seznamu kompatibilních aplikací, bude to vaše oblíbená aplikace.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Pokud vás aplikace pro počasí pro iOS zcela nepřesvědčila, zkuste použít The Weather Channel. Ne náhodou, ale zdroj informací, který Apple pro svou aplikaci používá.. Nová aktualizace obsahuje nativní aplikaci pro Apple Watch a komplikaci, kterou si můžete na hodinky nainstalovat, a ve výchozím nastavení nahrazuje aplikaci dodávanou s watchOS.

Tento seznam bude postupně rozšiřován protože inovace v watchOS 2 jsou natolik důležité, aby se jim vývojáři mohli přizpůsobit. Pokud si stále nemyslíte dost důvodů k aktualizaci, zůstaňte naladěni, protože toho bude mnohem víc.