Aplikace pro obrazovku nahrávání v systému Android 2020

Určitě jste přemýšleli, zda je v některých případech možné zaznamenat vaši obrazovku. Androidjinými slovy, zaznamenejte vše, co děláme, několika slovy. Nepochybně ideální například pro nahrávání her nebo výukových programů pro nahrávání na kanál Youtube Mimo jiné. Kromě toho můžete říci jiné osobě, jak udělat určitou věc atd. Ukazovat to může být neuvěřitelně užitečné.

V dalším kroku vám tedy necháme skvělý seznam aplikací, které jsou právě pro to. Zaznamenejte si obrazovku Android.

Aplikace pro záznam obrazovky Android

Rekordér obrazovky ADV: Jednou z nejlepších věcí na této aplikaci je, že na rozdíl od ostatních nemusíte být root, abyste ji mohli používat, nejlepší ze všeho je zdarma a nemusíte platit ani jedno euro. Kromě toho, že nám umožňuje během nahrávání používat přední nebo zadní kameru, je to nepochybně skvělé pro výukové programy nebo komentované hry.

AZ Screen Recorder – No Root: Když mluvíme o aplikacích pro záznam screenshotů, ale toto byl ten předchozí, nejen proto, že to nemusí být uživatel root ale také nemá žádné reklamy, určitě něco velmi pozitivního. Kromě všeho můžeme nahrávat videa Full hd a stále můžeme nahrávat přední a zadní kamerou, ale v tomto případě je nutné tuto možnost projít skrz box.

Screen Recorder – SmoothMobile, LLC: Další skvělý gentleman v oblasti aplikací, můžeme zaznamenávat vše, co děláme na mobilní telefon, naprosto cokoli. Z chatovacích chatů, hraní her, výukových programů, všeho, co chceme, a nejlepší je, že kamery jsou k dispozici, zatímco to děláme, a lze je zcela zdarma uložit do malého okna a stáhnout z obchodu Play.

Screen Recorder – NLL: V tomto případě pro zařízení, která nemají verzi Android 5.0 Lollipop Pokud máte 4.4, například pokud potřebujete root ano nebo ano, musí to být uživatelé root. Mějte také na paměti, že aplikace je docela zajímavá a má dobrou funkčnost, má časový limit. Zastavte záznam x množstvíJediným problémem je, že potřebujeme profesionální verzi pro záznam zvuku a jak můžete hádat, za její získání musíte zaplatit.

Jak vidíte, máme mnoho možností nahrávání. obrazovka AndroidJe zřejmé, že existují lepší než ostatní, o nich není pochyb. Ale v podstatě to dělá funkci nahrávání obrazovky, nyní je na vás vybrat si, který z nich vyhovuje vašim potřebám.