Aplikace pro vytváření vývojových diagramů

Existuje mnoho uživatelů, kteří chtějí nakupovat z toho, co čteme v komentářích, které se k nám dostanou. Osvědčené postupy pro vytváření vývojových diagramů SQL, myšlenkových map, diagramů a tabulek pro studium informatikybez ohledu na to, na jaké úrovni jsou. Proto jsme si v tomto článku udělali čas na sestavení některých aplikací, které považujeme za osvědčené postupy v tomto segmentu, takže si o nich povíme níže.

Aplikace pro vytváření vývojových diagramů

DroidDia Prime

Takže začneme DroidDia Prime. Jedná se o aplikaci, kde můžete plynule pracovat na vývojových diagramech, organizačních diagramech, Vennově, mentální a koncepční mapě. Některé z jeho hlavních funkcí se týkají schopnosti přidávat všechny druhy tvarů a vektorů a také přidávat všechny druhy tvarů. Můžete také vytvářet soubory ve formátech JPEG nebo PNG, přidávat značky, vybírat a přesouvat obsah, měnit tvary a velikosti a dokonce i zaostřovat a rozmazávat.

Klikněte na diagramy vývojových diagramů

Klikněte na diagramy vývojových diagramů Je to druhá z možností v tomto segmentu a myslíme si, že to není špatné, je to velmi zajímavé, zvláště pokud chcete pracovat na vývojových diagramech, myšlenkových mapách, diagramech a SQL. Kromě toho vyniká především proto, že má širokou škálu symbolů a vektorů, které vám umožní bezproblémově popsat chování vývojových diagramů. Pokud vás předchozí možnost nepřesvědčila, pravděpodobně najdete pro tuto možnost dobrou alternativu.

Oqto diagram

A dostali jsme to přímo skrz Oqto diagramV tomto konkrétním případě mluvíme o aplikaci, která patří mezi nejoblíbenější v tomto segmentu. Měli byste vzít v úvahu, že funguje na telefonech i tabletech Android se stejným operačním systémem. Tímto způsobem můžete vytvářet všechny druhy vývojových diagramů, myšlenkových map, Vennových diagramů, SQL, nekonečných stavových strojů a dalších. Obsah PNG, PEG, SVG atd. Umožňuje dokonce exportovat v různých formátech, jako je.

Která z těchto aplikací je vaše oblíbená pro vytváření vývojových diagramů?