Aplikace pro zámek otisků prstů pro Android a iOS

Existuje mnoho důvodů, proč jsme začali chtít uzamkněte naše zařízení otiskem prstu. Je zřejmé, že první věc, která mě napadne, je zabránit třetím stranám v přístupu k našemu zařízení, protože jde o naše informace, fotografie, videa, chaty atd. Znamená to, že mohou dosáhnout.

Může však být také dobré telefon zamknout pro případ odcizení. Tímto způsobem zabraňujeme zloději v přístupu pouze k našim soukromým informacím. Ale také trochu zkomplikujeme život, když dojde na prodej zařízení. Zejména s novým bezpečnostním systémem Google.

Aplikace Lock by byly skvělé pro ty, kteří to prostě nechtějí mít větší jistotu ohledně toho, co se děje v jejich terminálech. Zároveň však přestaňte bojovat s problémem, že budete muset vždy zapadnout do formy.

Mnoho lidí se rozhodne, že si na svůj mobilní telefon nevloží vzor nebo heslo, protože to může být docela únavné, když je budete muset takto odemknout. Zvláště když naše zařízení hodně používáme.

Chcete-li však mít otisk prstu, vše, co musíme udělat, je přiložit prst a hlas a telefon se odemkne. Je to ještě rychlejší než stisknout tlačítko a přejet prstem po obrazovce, pokud není zámek.

Je to tedy mnohem pohodlnější a jednodušší. Pojďme se tedy podívat níže, abychom vám trochu ulehčili život: Nejlepší aplikace pro zámek otisků prstů pro Android a iOS.

Aplikace pro zámek otisků prstů v systému Android

AppLock k ochraně vašich aplikací

Někdo Nejlepší alternativy, které máme k ochraně našich aplikací. Nejlepší ze všeho je, že WhatsApp, Facebook Messenger a Instagram jsou místa, kde obvykle vedeme soukromé konverzace a chceme, aby to tak zůstalo.

S touto aplikací najdeme perfektní alternativu ke konfiguraci otisků prstů a ochraně všech aplikací, které chceme. Díky intuitivnímu designu nemusíte mít na toto téma mnoho znalostí, abyste mohli vše konfigurovat.

App Locker – nejlepší zámek aplikace

Aplikace má jednoduchý design, který není dostatečně atraktivní. Přesto to dělá zázraky a plní své poslání. Nejprve budete muset nastavit heslo nebo vzor. Poté musíte procházet možnosti aplikace a povolit otisk prstu. Dost jednoduché na použití.

Bezpečnost prstů

Prostě to neslouží odemkněte telefon pomocí otisku prstu. Toto bezpečnostní opatření však můžete použít na libovolnou aplikaci, kterou si nainstalujete. Tímto způsobem budete mít dvojí zabezpečení.

Můžete vložit otisk prstu pro všechny aplikace a odemknout terminál samostatně. Ale také jiný model pro zámek telefonu a aplikace. Tímto způsobem, bez ohledu na to, kolik model zjistí, aby mohl zkontrolovat informace, musí mít oba.

Zámek aplikace

Aplikace překvapivé a ve všech ohledech vysoce efektivní. Díky tomu budete moci telefon bezpečně zamknout. Musíte také vybrat model. Ale nebojte se, nebudete to muset zadávat pořád, to není ten nápad.

Vzor, pro případ, že byste měli nějaký problém s otiskem prstu. Tímto způsobem, pokud vás z nějakého důvodu nepozná, budete moci pokračovat v zadávání terminálu se vzorem.

Dalším vysoce účinným bezpečnostním opatřením je vždy, když se někdo pokusí proniknout do vašeho terminálu a selže třikrát.. Přední kamera je aktivována bez povšimnutí a je vyfotografována abychom vám ji později poslali e-mailem.

Jedinou špatnou věcí na této aplikaci je, že nefunguje na všech mobilních zařízeních. V popisu, který najdete v Obchodu Play, najdete kompletní seznam zařízení, se kterými pracuje.

Aplikace pro uzamčení iPhone pomocí otisku prstu

Heslo

Pravděpodobně někdo aplikace pro bezpečnou a jednoduchou správu hesel. Pomocí aplikace můžete vygenerovat poměrně silná náhodná hesla a poté mít veřejné heslo, které si pamatujete pro zadání a správu všech vašich silných hesel.

K ukončení aplikace máte řadu výhod a možností konfigurace, protože je to pro vás opravdu užitečné.

AppLocker 2.2

Můžete přidat bezpečnostní kód a poté otisk prstu vytisknout jako větší ochrana a především mnoho pohodlí. Po instalaci aplikace z možností nastavení budete moci vše konfigurovat, jak se budete cítit pohodlně.

Má širokou škálu možností s mnoha konfiguracemi a můžete si pomocí otisku prstu chránit celé zařízení před třetími stranami nebo v případě, že o něj přijdete.

Skryté aplikace Lite

Používání přední kamery. Když se někdo pokusí odemknout váš telefon a proces selže, pořídí se fotografie, která se uloží do jedné ze složek této aplikace.. Poté můžete tuto fotografii zkontrolovat a zjistit, kdo je osobou, která se pokouší získat přístup k vašemu zařízení.

Hledání rovnováhy mezi bezpečností a pohodlím. Aplikace vám nedovolí pouze zamknout telefon. Můžete však také zablokovat všechny aplikace, které v něm máte.

BioProtect

Zabezpečení by mělo být vždy na prvním místě a s touto aplikací máme vše, co potřebujeme. Pokaždé, když se pokusíme otevřít aplikaci, nebude vyžadovat pouze otisk prstu. Pokud však dotyčná aplikace potřebuje použít jiné zařízení, bude požádána o provedení otisku prstu..

Je celkem bezpečné zabránit tomu, aby určité aplikace, které instalujeme, aniž by viděly udělená oprávnění, dělaly, co chtějí.