APP ke kontrole doby používání mobilních telefonů

Jak skrýt aplikace

Všichni máme k dnešnímu dni mobilní telefony stali se základem. Problém je v tom, že společnost se na nich postupem času stává stále více závislou. Trávíme spoustu času před obrazovkou. I když jsme obklopeni přáteli, můžeme se více soustředit na zařízení než na naše přátele samotné.

Je to velký problém, kterému dnes čelíme, a možná ještě horší v budoucnosti. Důvod? Když se podíváte na děti od malička, jsou již závislé na mobilních zařízeních, stalo se to už dříve? Přemýšlejte o pár letech.

Moment je velmi zajímavá aplikace. Zaznamenejte si čas, který trávíme používáním telefonu. Aplikace je zcela zdarma a my si ji můžeme vyzkoušet díky sledování času, který telefon během dne používáme.

Jak dlouho mohu telefon používat?

Jaké jsou výhody používání této aplikace? Chcete-li si trochu vyzkoušet používání svého zařízení, musíte toho dosáhnout pomocí aplikací, jako je Moment, která má několik velmi zajímavých možností:

  • Zaznamenejte si, kolikrát telefon zvednete a jak dlouho jej budete pokaždé používat.
  • Můžete nastavit denní časový limit. Pokud je tento limit překročen, nelze telefon nadále používat, pokud nenastane nouzová situace.
  • K dispozici je možnost sledování, abyste věděli, jak dlouho používáte telefon na konkrétním místě. Mít malou představu je ideální, pokud používáme více či méně mobilní zařízení podle toho, kde jsme.
  • Můžete nakonfigurovatrodinný režim„Chcete-li zjistit, jak dlouho členové rodiny používají zařízení.
  • Další zajímavou možností je rodinný prostor nebo rodinný čas. Telefony v daném okamžiku nelze použít ke sdílení času s blízkými.

Jak zkontrolovat využití telefonu

Aplikace “Okamžik„Aktuálně k dispozici pouze pro iPhone. Jeho vývojáři již řekli, že připravená verze pro Android netrvá dlouho. Jde o to trochu počkat nebo hledat alternativy.

Pokud máte zařízení se systémem iOS, můžete tuto aplikaci získat z tohoto odkazu nebo z obchodu App Store.

Tyto druhy aplikací pro nás samozřejmě nedělají „kouzlo“, takže přestáváme tolik používat mobilní telefon. Ale vždy jde o to dát trochu vůle a začít si užívat chvíle, které žijeme se svými přáteli a rodinou.

Čas strávený před telefonem, který obvykle musíme přidělit, je často omezenější, než bychom si přáli. Proto doporučujeme, abyste si ho užili naplno. máme rádi technologiiale to nevyplňuje prázdnotu, kterou může milovaná osoba opustit.