App Store Connect a TestFlight aktualizovány o vylepšení a nové funkce

App Store Connect a TestFlight aktualizovány o vylepšení a nové funkce

Apple je pouze jedním z Monitorování aplikací v App Store, Umožňuje také vývojářům prostřednictvím TestFlight zpřístupnit jejich aplikace beta uživatelům, kteří chtějí přispět k jejich vývoji.

Společnost se sídlem v Cupertinu vydala aktualizaci pro obě aplikace, která nám na jedné straně poskytla nové funkce a na druhé straně opravila chyby, které mají starší verze iOS. Pak, Podrobně popisujeme všechny změny v App Store Connect i TestFlight.

Zprávy, které nám App Store Connect ukazuje, najdete ve filtru, který zobrazuje informace o hodnocení, která aplikace dostávají. Ve výchozím nastavení se nyní zobrazují všechna hodnocení, z kterékoli země pocházíš. Ze samotné aplikace můžeme změnit zemi, kterou chceme zobrazit, abychom nemuseli znovu instalovat změnu, která v aplikaci zůstane, pokud aplikaci opustíme. Tato funkce je ideální zejména pro vývojáře, kteří vždy chtějí vědět, odkud pocházejí hodnocení jejich aplikací.

Tato žádost také přijata vylepšení podpory přístupnosti Je nabízen zrakově nebo sluchově postiženým uživatelům. Aplikace TestFlight byla aktualizována, aby řešila problém, který aplikace stále představuje u terminálů se systémem iOS 9.3.2. zavřete aplikaci při používání kódu možnost stáhnout aplikaci nebo hru. Apple využil této aktualizace k opravě různých problémů se stabilitou a také k vylepšení fungování aplikace.

App Store Connect i TestFlight k dispozici zdarma Prostřednictvím odkazů, které jsem nechal na konci tohoto článku, aplikací, z nichž nemůžeme těžit, pokud nejsme vývojář nebo jsme součástí beta programu.

TestFlight (AppStore Link)

Zkušební let

Apple Distribution International4,6415

Volný, uvolnit

Připojení App Store

Odkaz na App Store

Apple Distribution International4,66523

Volný, uvolnit