App Store již nabízí horizontální obrázky aplikací

Pokud jste uživatelem zařízení iPhone 6 / 6s Plus, pokud umístíme zařízení vodorovně, víte, na kterou obrazovku se zařízení vejde. I když je pravda, že většina aplikací se nepřizpůsobuje, většina aplikací, které Apple obsahuje, bude zahrnuta lokálně, pokud bude upravena. Příkladem toho, o čem mluvím, je App Store. Obecným pravidlem je, že kdykoli aplikace zobrazuje obrázky vodorovně, musíme telefon otočit, pokud je chceme zobrazit správně, ale v případě iPhone 6 / 6s Plus musíme obrazovku uzamknout. Pokud nechceme vstoupit do smyčky rotace obrazovky bez správné vizualizace obrázku.

Začátkem tohoto měsíce Apple, umožnit vývojářům nahrávat vodorovné obrázky pro všechny ty aplikace nebo hry, které lze spustit pouze na tomto místě. Videa, další funkce, která nás nutí pohybovat telefonem, se na několik dní zobrazují na správném místě, pokud nám obsah aplikace App Store zobrazují vodorovně.

V době ceny několik uživatelů Twitteru spolu se SlipMetrics zveřejnilo obrázky, na kterých můžeme prohlížet obrázky ve vodorovné poloze, což nám umožňuje prohlížet snímky obrazovky aplikací nebo her. S rotací obrazovky iPhone 6 / 6s Plus, aniž byste nás nutili k návratu do hlavy nebo k boji.

App-Store-krajina-iPhone-screenshot-001

V současné době existuje jen velmi málo aplikací, které kombinují vertikální obrázky s videi a jinými horizontálními záběry, což je z pohledu Apple naprosto absurdní. zabírá spoustu místa kolem chycenýchJak vidíme na obrázku výše. Ale jak jsem již zmínil, pouze nejstarší aplikace jsou aplikace, které ukazují kombinaci obou typů zachycení, což vytváří docela ošklivý efekt, když přecházíme z jednoho úlovku do druhého.