Apple a IBM podepisují smlouvu na Power iOS ve společnosti

IBM a Apple ohlašují dohodu o vylepšení iOS v profesionálním průmyslu

IBM a Apple nedávno oznámily, že oba technologičtí giganti dosáhli dohody v podobě obchodní aliance.transformovat mobilitu ve společnosti“. Obě společnosti tedy používají své nejlepší zbraně zvýšit prodej společností IBM i Apple v profesionálním sektoru.

V posledních letech se profesionální sektor stal jedním z hlavních pilířů mnoha technologických společností, protože společnosti považují za preferované zákazníky i za jejich preferenci. představuje velkou částku ročního příjmu.

Účel dohody mezi IBM a Apple je zcela jasný: být lídrem na profesionálním trhuPosiluje přítomnost IBM na profesionálním trhu a posiluje Cupertino vytvářením aplikací výhradně pro společnosti pro iPad a iPhone.

apple-ibm-dohoda-autorizace-ios-podnik-5

Dohoda je založena na 4 pilířích s jediným cílem: propagovat iOS ve společnosti.

Tato historická unie si klade za cíl předefinovat způsob jeho fungování ve čtyřech základních pilířích to pomůže zvýšit produkci jakékoli společnosti, která chce využít danou dohodu ve svůj prospěch:

  • Nová kategorie aplikacíBudou pracovat s novou třídou více než 100 specializovaných podnikových řešení s nativními aplikacemi a budou vyvinuty speciálně pro zařízení iOS, jako jsou iPhone a iPad.
  • Cloudové služby IBM optimalizované pro iOS– Soukromé cloudové služby IBM budou optimalizovány pro operační systém Apple pro chytré telefony a tablety, včetně správy zařízení, zabezpečení, analytiky a mobilní integrace.
  • Nové služby AppleCare: Apple představí nové služby AppleCare, které podporují individuální potřeby každé společnosti se zájmem o nábor této služby a přizpůsobují se trhu, aby si získaly důvěru velkých i malých společností.
  • Nová nabídka IBM: IBM nabídne podnikům nové možnosti balíčků pro povolení zařízení, zajišťování a správu podnikání.

To vše přijde IBM MobileFirst pro iOSVýkonná aplikace speciálně navržená pro zařízení Apple kombinující nejlepší analytické funkce s nejnovějšími trendy v Big Data.

Jak tedy čteme na 9to5mac, není pochyb o tom, že krok společností IBM a Apple, načrtnutý jako dohoda mezi oběma společnostmi, konkurenci překvapí a Postavení se na vedoucí pozici v náročné výzvě pro profesionální trh jim přinese výhodu..

Myslíte si, že Apple má pravdu, když uzavírá partnerství s IBM?Která společnost podle vás bude mít největší užitek?