Hra

Apple aktualizuje iTunes, aby nám pomohl objevit klasickou hudbu v Apple Music

iTunes klasická hudba

Co posloucháte Odkazuje na tvrzení veřejného hudebního rádia ve Španělsku a to Pokud se považujete za milovníka hudby, měli byste poslouchat všechny druhy hudby. A pokud neposloucháte všechno, sobota jako dnes je nejlepší den, kdy můžete začít objevovat nové akordy s neuvěřitelnými sluchátky, která jste si nedávno koupili (nedotčené rytmy, které jste si koupili ve vašem místním Apple Store). A věc je taková, že nikdo dnes nemá výmluvu, aby opustil komerčnější hudební kruh, je hezké poslouchat skvělé hity, ale je také hezké zkoumat nové věci.

A říkám, že nikdo nemá výmluvu, protože máme širokou škálu služeb streamování hudby, které nám nabízejí hudbu s velmi přijatelnou bitovou rychlostí pro poslech všech druhů hudby. A dnešní zprávy jsou o objevování hudby. A tento nový a kritizovaný ASpolečnost pple Music vylepšila objevování klasické hudbya tato vylepšení přišla s aktualizací iTunes …

Jeden Vyzdvihnout zajímavé, protože nám nepřináší jen klasiku «Vylepšení stability a výkonu aplikace« (podle toho), tato nová aktualizace iTunes nám přináší možnost vyhledávat skladatele a umělce ve vyhledávači Apple Music.

Cupertino chlapci k nám aktualizovat protokol nové verze iTunes verze 12.3.2:

Tato aktualizace, díla, skladatelé a umělci Při procházení kategorie klasické hudby v katalogu Apple Music. Kromě toho zahrnuje vylepšení stability a výkonu aplikace.

Určitě byste měli vědět, že to mohou vidět pouze předplatitelé Apple Music, ale nepochybně skvělá zpráva. Nyní víte, tato nová aktualizace iTunes (K dispozici pro Mac a Windows), Y užijte si klasiku.

Fotografie zobrazující příspěvek (vidíme národní symfonický orchestr RAI) je součástí galerie MITO SettembreMusica na Flickru (CC BY 2.0).

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK