Apple Arcade představuje 5 nových robotických adventur, závodních a bojových her

Poté, co jsme se dozvěděli, že Crossy Road Castle budeme mít v Apple Arcade za pár dní, Společnost Cupertino nás dnes překvapila uvedením 5 nových her na nově vydanou herní platformu Apple. Tato nová vydání zahrnují nové grafické dobrodružství, zabijáckou závodní hru, války robotů, plošinovou hru a muzikál.

Společnost Apple to dnes ráno oznámila na svém účtu Apple Arcade na Twitteru. Tituly: Isometric, INMOST, Mind Symphony, ShockRods a Stela. Hry jsou již k dispozici a můžete si je stáhnout, pokud jste předplatitelem Apple Arcade.

Rozklad

Sestavte si svého robota z široké škály komponent. Naplánujte si strategii, která vás dovede k vítězství. Bojujte se svými botami jako sólový pilot ve vzrušujících bitvách jeden na jednoho nebo si otestujte své schopnosti v Entropy Tribunals!

VĚTŠINOU

Je to příběhová platformová hra, která sleduje tři postavy v temném a vzájemně propojeném dobrodružství. Ve starém opuštěném zámku budete muset prozkoumat každý kout a morálku, vyhnout se odhalení, bojovat s nepřáteli a skákat ze smrtících pastí, abyste unikli zlu číhajícímu uvnitř hradu.

Symfonie mysli

Zažijte soundtrack hry, která vás emocionálně šokuje. Mind Simphony nastavuje jedinečnou hru s hudebními stopami a vytváří velmi relaxační zážitek.

ShockRods

Hra ShockRods se skládá ze skákání a uhýbání kulkám, aby se střílelo a zabránilo se zasažení. Můžete hrát sami a jako tým v přírodním prostředí a na budoucích sportovních stadionech. Cílem hry je sbírat body. Chcete-li zvýšit skóre, musíte střílet své nepřátele a dosáhnout cílů, vstřelit góly nebo ukrást vlajku druhého týmu. ShockRod musíte řídit co nejrychleji.

Stela

Stela je plošinovka kde je mladá žena svědkem posledních dnů tajemného starověkého světa.

Zkontrolujte, zda máte na svém zařízení dostatečnou kapacitu a nyní můžete začít stahovat.