Apple bude nabízet iTunes v obchodě Windows

Minulý týden společnost Microsoft oficiálně představila svůj první notebook, který nelze převést, ani nic podobného jako Surface Pro a Surface Book. Tento nový notebook lze nyní rezervovat za 1,1049 EUR a bude nabízen s Windows 10 S, novou verzí Windows 10. verze, která vám umožní instalovat aplikace pouze z oficiálního obchodu WindowsJe to omezení připomínající zařízení Surface RT, která společnost Microsoft uvedla na trh před několika lety a musela ustoupit kvůli nízkému počtu prodejů. Z důvodu omezení, které nám Windows 10 S nabízí, omezení, které můžeme přeskočit, pokud zaplatíme 50 $, Apple nechce být z tohoto koláče a brzy spustí iTunes v obchodě Windows.

Toto oznámení učinila společnost MicrosoftMísto Apple dnes pro vývojáře několik dní. I když stále méně uživatelů používá počítače ke správě svých zařízení, při obnově zařízení spravovaného systémem iOS je stále vyžadován iTunes.

V posledních letech, iTunes se stala aplikací, která začíná běžet velmi pomaluKvůli skvělému obsahu, který musí spravovat, zejména Windows, kde touto aplikací procházejí aplikace, hudba, videa, podcasty, knihy a další.

Za méně než měsíc se koná konference pro vývojáře, kde Apple může představit novou verzi iTunesje verze, která konečně oddělí různé služby nabízené prostřednictvím iTunes, takže proces nebyl tak náročný jako dosud.

Až do teď a do vydání iTunes v obchodě Windows budou všichni uživatelé, kteří považují za nutné nainstalovat tuto aplikaci pro správu svého zařízení iOS, Musí jít na web Apple.