Apple Music přichází na zařízení Sonos tento měsíc

Když byla loni v létě oficiálně vydána Apple Music, mnoho uživatelů, kteří vlastní zařízení Sonos, dostalo špatnou zprávu, že jejich reproduktory nebudou kompatibilní se službou streamování hudby Apple. Jak jsme slíbili, tento měsíc se změní Kompatibilita sonosu s Apple Music Konečně to přijde v úterý 15. prosince. Budou tvarované beta Apple vytváří speciálně pro zařízení Sonos. Finální verze dorazí na začátku roku 2016.

Jakákoli zúčastněná strana být registrován Něco, co lze udělat na sonos.com, z webu nebo z aplikace Sonos Controller dostupné zdarma v App Store. Pokud to provedete z aplikace, musíte přejít na Nastavení a poté Pokročilá nastavení. Budete si muset vybrat a připojit se beta program Autor: Sonos. Jakmile bude k dispozici aktualizace, uživatelé účastnící se vašeho beta programu budou upozorněni přímo ze samotné aplikace.

Až přijde čas, uživatelé Sonosu budou moci poslouchat veškerou hudbu Apple Music na svých zařízeních, pokud si předplatí některou ze svých platebních metod. Cena rodinného typu je 14,99 EUR / měsíc. Pouze rádio Beats 1 je k dispozici 24/7 bez předplatného.

Sonos, pamatujeme si, že jsme prezentovali Reproduktory Wi-Fi Díky skvělému designu je již kompatibilní s dalšími službami pro streamování hudby, jako je Spotify, takže bylo jen otázkou času, kdy budou moci hrát i Apple Music. Schopnost poslouchat Apple Music na Sonosu i na jiných platformách může být pro Apple pouze pozitivní věcí, protože můžeme poslouchat Apple Music na více zařízeních, takže si může získat předplatitele i pro uživatele.