Apple může vydat vlastní kreditní kartu

Dlouho spekuloval o zájmu společnosti Apple na vytvoření vlastní platební platformy mezi lidmi bez zprostředkování bank. V jaké Země jako Čína již existují roky, zní to jako sci-fi jinde, ale platby mezi lidmi mohou nakonec vycházet z Apple.a bude také dokonalým doplňkem Apple Pay. Apple kreditní karta? Je to možné a do konce roku.

Dokážete si představit, že uspořádáte večírek se svými přáteli a zaplatíte svůj podíl přímo přes iMessage nebo WhatsApp? Nebo si v zahraničí na účet Erasmus účtujte kreditní kartu svého dítěte přímo z mobilního telefonu? V současné době nejsou platby mezi jednotlivci příliš běžné, a přestože se některé platformy snaží získat místo, pravdou je, že se sotva dostalo k několika uživatelům. KOMUSpolečnost pple to chce změnit a letos by mohla nabídnout svou platební platformu P2P, možná dokonce na WWDC.. Jak to funguje? Prostřednictvím doplňovatelné debetní karty VISA, která nesouvisí s žádnou bankou a kterou můžeme pomocí Apple Pay použít pro jakékoli podnikání.

Tato debetní karta, jak říkáme, může být dobíjena, není spojena s žádným účtem, což by byla velká výhoda například pro online platby. Když někdo zaplatil přímo na kartu, mohli jsme tyto peníze okamžitě využítprotože nebudeme muset čekat na platnost transakce na našem bankovním účtu. Také by to byla virtuální karta, žádná fyzická karta a způsob, jak ji používat v běžných obchodech, by byl s Apple Pay. Uvažujete o změně banky za účelem použití platebního systému společnosti Apple? Už to nebude nutné, budete jen muset přidat kartu Apple do své peněženky.

Je nemožné, aby Apple tuto možnost vážně neuvažoval, a proto tyto pověsti mají všechny stopy přinášející ovoce. Mnohokrát jsme s vámi hovořili o překážkách, které banky kladou při rozšiřování Apple Pay, a Vytvořte tento platební systém a tato virtuální karta může být dokonalým řešením;aniž byste museli déle čekat, až se vaše banka rozhodne vstoupit na platformu Apple. „ICard“ může být příliš blízko.