Apple nabízí řešení pro problémy s nabíjením hodinek Apple a vybitá baterie iPhone

Počet „prvních uživatelů“ Apple Watch hlásí problémy při nabíjení smartwatchkromě nadměrná spotřeba baterie iPhone, ke které jsou připojenyJak vidíme na fórech Apple a Twitteru. Podle dokumentů, které obdržely některé zpravodajské organizace, si Apple uvědomuje problémy a nabízí řešení, která mohou pomoci postiženým uživatelům.

Uživatelé, kteří mají problém s nabíjením, fyzicky připojen k nabíječce a oznámení, že byla správně nainstalována, ale energie ve skutečnosti nepřijde nebo přijde méně, než by měla býtjako by nebyl připojen kabel. V některých případech se problém může jevit jako problém se softwarem a problém může vyřešit jedno z níže uvedených řešení.

  • Vypneme hodiny a spustíme je znovu. Nejprve to udělat podržíme boční tlačítko, Pak posouváme “jezdec vypnout. Jakmile se vypne, přinutíme jej restartovat.
  • Pokud výše uvedená metoda nefunguje, Restartujeme iPhone Po spárování s chytrými hodinkami otevřete aplikaci Apple Watch a odstraníme nastavení a obsah jít Obecné / Reset. Znovu odpovídáme hodinám zjistit, zda vše funguje správně.

Někteří uživatelé jsou v jejich případě příčinou problému hardwarové chybypouze v tomto případě použijte záruku k výměně hodin nebo nabíjecí stanice. Problémy společnost Apple prošetřuje.

Na druhou stranu existují uživatelé, kteří si stěžují na nadměrné vybíjení baterie, které zažívají spárované iPhony, to se zdá být pravda. problém s chybou iOS. Existují případy, kdy aplikace Apple Watch spotřebovává 31% baterie běžného dne a je o něco více alarmující, takže téměř poledne téměř nevydrží, téměř bez použití iPhone.

Společnost vedená Timem Cookem připravuje své zástupce AppleCare prostřednictvím řady testů, restartů a opětovného párování, aby tyto problémy vyřešila, a také provádí test s USB adaptérem připojeným k síti po dobu 5 minut.

Před výměnou Apple Watch zástupci zkontrolujte kondenzaci vlhkosti na zadním senzoru, zkontrolujte, zda hodinky nejsou fyzicky poškozeny, a vyhledejte aplikace, které mohou způsobit toto nepřiměřené vybíjení baterie. Pokud v uvedených chybách nenajdou žádné chyby, zástupci vyhodnotí, zda je nejlepší volbou změna nebo oprava.