Apple nám nabízí verzi iTunes s přístupem App Store

Odhaduje se, že iTunes byly vydány ve verzi 12.7 Radikální změna pro uživatele, kteří používají iTunes k instalaci, nákupu a stahování aplikací Nebo si do zařízení něco nainstalujte, až ho úplně obnoví, což udělalo mnoho uživatelů od vydání iOS 11, aby se vyhnuli přetažení provozních problémů z předchozí verze.

S vydáním iTunes 12.7 Plně nainstalovaný přístup k Apple App Storetakže již nebudeme mít přístup do obchodu Apple App Store, abychom mohli stahovat nebo vyhledávat aplikace. Kromě toho jsme nemohli přenést aplikace, které jsme zakoupili, do našeho terminálu. Je to skutečný nesmysl ze strany Apple.

Apple chce, abychom k vyhledávání, nákupu nebo stahování aplikací používali pouze App Store našeho zařízení. ne jako všichni uživatelézvláště když potřebujeme zavolat. Zařízení Apple v obchodním nebo vzdělávacím prostředí jsou obvykle spravována oddělením, oddělením odpovědným za nastavení, aktualizaci nebo odebrání obchodních aplikací.

S vydáním iTunes 12.7 takové oddělení nemohlo instalovat aplikace přímo do terminálů fyzicky (nejsou k dispozici v App Store) nebo prostřednictvím iTunes; Tato média, což je číslo verze 12.6.3 iTunes, které si Apple všiml a zpřístupnil, Verze, která nám umožňuje využít všech možností, které Apple vyloučil S vydáním verze 12.7.

Apple této verze Určeno pro obchodní a vzdělávací prostředí, také uvádí, že jej může použít jakýkoli uživatel, takže nebudeme mít žádné problémy se stahováním a instalací do našeho zařízení. Tato verze nedokončí iTunes 12.7, ale zcela ji nahradí, takže nebudeme instalovat dvě verze iTunes na náš PC nebo Mac, protože Apple nabízí tuto verzi pro oba ekosystémy pomocí odkazu níže.

Knihovnu iTunes Library.itl nelze přečíst

Pokud se vám během procesu zobrazí zpráva iTunes, že nemůžete načíst knihovnu iTunes, měli byste postupovat následovně:

  1. jdeme ~ / Hudba / iTunes nebo kde se nachází vaše knihovna iTunes.
  2. Přejmenujte soubor „iTunes Library.itl“ na „iTunes Library.itl.old“.
  3. Přejdeme do složky „Předchozí knihovny iTunes“ a vybereme nejnovější soubor.
  4. Přejmenujte tento soubor na „iTunes Library.itl“ a vložte jej do složky iTunes
  5. Spusťte iTunes normálně.