Apple odebírá iPod Nano a iPod Shuffle z online obchodů

Můžeme říci, že se jedná o ohlášený konec a je to už dávno tyto iPody nedostávaly žádné aktualizace. Je zřejmé, že si tyto počítače mohou být vstupním bodem pro mnoho uživatelů, kteří chtějí poslouchat hudbu, ale pokud si chtějí dnes koupit iPod, budou muset u iPodu Touch zůstat.

IPod nano a iPod Shuffle odstraněn společností Apple a neočekává se, že se v dohledné době znovu objeví. Když v jakékoli zemi přejdete na web Apple online v sekci Hudba, zobrazí se možnost zakoupit si pouze iPod Touch.

V tomto smyslu se nám zdá normální mít iPod Shuffle v obchodě od roku 2010 a iPod Nano od října 2012. V tomto smyslu byla životnost těchto přehrávačů vším, co by dnes každý uživatel potřeboval k poslechu vaší hudby na smartphonu, tj. Musíte mít a Apple chtěl, aby ten den byl dnes.

Hlavním důvodem, proč tato zařízení končí, je samozřejmě prodej. Prodej se v posledních letech příliš nevyvíjí, a to je dostatečný důvod, aby je společnost Apple vyloučila ze svého katalogu produktů. IPod Nano, Počítač 7. generace a model iPod Shuffle 4 jsou opotřebovanéAktualizace přestaly být prováděny na modelu Nano, který v této sekundě dříve přidal malou obrazovku.

iPod Touch drží akcie

Jediný, kdo byl prozatím zachráněn Většina modelů podobných iPhonuZačíná to na 229 eur u 32GB modelu a 339 eur u 128GB modelu. Tento iPod Touch má o něco více trhu než Shuffle a Nano díky čipu A8, který má 4palcovou obrazovku. Připojuje zadní kameru pro iPhone 6 a 8 MP. Ve skutečnosti nejnovější aktualizace tohoto modelu iPod vypadá spíše jako iPhone, je z roku 2015, takže se nezabýváme nedávno aktualizovaným modelem, ale jsme si jisti, že v katalogu vydrží ještě několik let.