Apple oznámí, že řada produktů je zastaralých

Jako každá technologická společnost, Apple udržuje online katalog produktů, pokud je ziskový a přiměřený, ale někdy musí být některé vyřazeny a prohlášeny za zastaralé, což znamená zrušit podporu uvedeny a ponechány jako „staré“ nebo ukončené produkty.

Podle informací shromážděných slavným americkým blogem 9to5mac společnost Apple 8. září oznámí seznam produktů takto: vintage předmětyTím se odstraní zbývající podpora pro obecně velmi staré produkty.

Důvod tohoto procesu je pochopitelný, nemá smysl pokračovat v podpoře zařízení, která nemohou těžit z nových služeb a nedostávají novinky už léta, na druhou stranu zmenšení katalogu podporovaných produktů umožňuje jejich přidání. 9. září, v den, kdy jsme byli pozváni, abychom si prohlédli nebo sledovali hlavní přednášku společnosti Apple, budou představeny nové produkty, které se objeví hned následující den, určitě bude představen nový iPhone (pokud navazuje na tradici společnosti Apple) a možná ještě novější než ten druhý.

Seznam produktů, které mají být vyřazeny další:

Manzana

Mezi produkty na seznamu jsou některé z nich, které by mohly vést k novým funkcím, jako je první Apple TV, zastaralé zařízení. Čtvrtá verze by měla být vydána 9. září Díky kompletnějšímu iOS, vlastnímu AppStore, Siri a službě ve stylu Netflix to bude nepochybně kompletní nastavení zařízení, které to opravdu potřebuje.

Na druhou stranu je pozoruhodné, že je to oznámeno. starý Mac Mini Late 2009více než cokoli jiného, ​​protože všechny počítače Mac založené na 64bitových procesorech až dosud získaly všechny nové aktualizace.

Vidíme také, jak vypadají obrazovky, které Apple v současné době prodává za více než 1 000 eur, a potřebují urgentní upgrade, zejména s ohledem na přístup procesorů Skylake. Je schopen produkovat 3 obrazovky ve 4K Nejlogičtějším krokem pro nový iPhone 6s, aby bylo možné nahrávat ve 4K, by byla modernizace těchto panelů společností Apple vytvořením 4K.

Počkáme si 9. září, abychom zjistili, jaké novinky nám Apple přináší, a doufejme, že zachrání tento faktor překvapení, který se vyznačoval před několika lety, pamatujte Úvodní projev můžete s námi sledovat naživo a pak vám přineseme všechny novinky, které vám byly podrobně představeny.