Apple Pay dorazí do Švýcarska 13. června

Dne 13. června začíná konference pro pořadače, kde Apple představí všechny novinky, které můžeme vidět od září tohoto roku, na všech zařízeních, která společnost vyrábí. Ale to není jediná zpráva o Apple, protože a konec konců Švýcarsko dostane Apple Pay, technologii elektronických plateb Apple, s otevřenou rukou. Pamatujte, že Švýcarsko není v zemích Očekává se, že v nadcházejících měsících obdrží Apple Payprotože by teoreticky bylo nutné dorazit do Španělska a Hongkongu předem, a to díky dohodě s American Express.

Švýcarsko je sedmou zemí, která umožňuje platby prostřednictvím iPhone. Při této příležitosti tyto informace zveřejnil web Finews. Nemůžeme se dočkat oficiálního potvrzení od ApplePokud tedy ten den konečně dorazí, znovu zkazí překvapení společnosti se sídlem v Cupertinu, jako je příchod Apple Pay do Číny.

Díky Apple Pay přicházejícímu do Švýcarska Dohoda Apple s Cornèr Bank. V současné době bude podle příspěvku jedinou organizací, která nabízí podporu této platební technologie. Další dvě hlavní banky v zemi, UBS a Credit Suisse, nevíme, zda nabídnou podporu od začátku nebo se připojí v budoucnu.

V letošním roce Apple zvyšuje počet zemí, kde je aktuálně k dispozici Apple Pay. V následujících měsících však tato platební technologie se musí dostat do Hongkongu, Španělska, Francie, Brazílie a Japonska Mnoho z nich přijde díky dohodě, kterou společnost Apple podepsala s American Express o rozšíření rozsahu své metody elektronických plateb.