Apple Pay je mimo Spojené státy přijímán špatně

Apple Pay se postupně rozšiřuje po celém světě. Nejnovější data nám říkají, že pět největších bank v zemi je již kompatibilní s Apple Pay. Jak se však můžeme dočíst v poslední zprávě zveřejněné agenturou Reuters, Apple čelí řadě technických problémůNejen s bankami, ale také s organizacemi, které tvrdí, že jsou s touto technologií kompatibilní.

Podle zprávy se Apple Pay rychle stala novou formou plateb mezi nadšenci společnosti, ale široká veřejnost nesplňuje očekávání. Minulý rok Apple přes Apple Pay přesunul 10,9 miliard dolarů, ale většina, ne-li vše, se dělo ve Spojených státech.

Jedním z největších problémů, kterým společnost čelí, je technologie. Banky některých zemí problémy s datovými telefony I když lze platit pomocí stávajících terminálů, což nutí banky, aby je nahradily, je to poměrně nákladné i časově náročné.

Jak uvádí Jennifer Bailey z Apple

Stejně jako další technologické změny trvá, než se jich uživatelé chytí. Chceme postupovat co nejrychleji co nejrychleji, ale musíte být trpěliví.

Uživatelé v Číně si stěžují Platba přes Apple Pay není tak jednoduchá jako u stávajících služeb WeChat. Jiní obchodníci, jako je Wal-Mart, odmítají používat tento způsob platby ve svých celostátních organizacích a spolu s dalšími společnostmi se chystají zavést nový způsob platby, CurrentC. Čip NFC v zařízeních zajišťuje kompatibilitu se všemi terminály aktuálně na trhu.