Apple Pay se chystá zahájit v Číně s UnionPay

Počkejte na použití Apple Pay v Číně Zdá se, že končí. Objevilo se několik videí, kde můžete vidět, jak se mobilní platební systém Cupertino používá v zemi Mandarin, konkrétněji s kreditními kartami od banky v zemi. UnionPay. Jak vidíte ve videích, bude možné provádět jak kamenné obchody, tak nákupy v aplikaci (v aplikaci). Níže máte dvě videa.

Apple Pay dorazí do Číny

V prvním videu vidíme zákazníka, který podle všeho volí kartu UnionPay na Apple Pay a zaplatí rychlým předáním terminálu Verifone k nákupu. McDonald’s. Terminál odpoví, že transakce je dokončena, uloží nákup a vytiskne lístek.

https://youtu.be/GnwrusknYPc

Ve druhém videu vidíme videozáznamy uživatele, který si vybral kartu UnionPay na Apple Pay a provedl nákup integrovaný s čínskou cestovní aplikací. Ctrip. Proces vás vyzve k zadání otisku prstu a je ověřen.

První i druhé video může být snadno falešný Apple však minulý měsíc oznámil, že Apple Pay dorazí do Číny počátkem roku 2016, a označil UnionPay jako jednu z prvních bank, které používají mobilní platební systém.

Čína bude pátou zemí, která používá Apple Pay od svého uvedení na trh v říjnu 2014, a připojí se k USA, Velké Británii, Austrálii a Kanadě. Dobrá zpráva pro ty, kteří chtějí využívat tyto typy mobilních plateb Španělsko Očekává se, že Apple Pay dorazí do naší země v následující době? na konci tohoto roku Přibližně ve stejné době jako Hongkong a Singapur. Je to stále trochu divné, protože Německo a Francie vždy převyšují téměř všechno, co Apple vydá. V každém případě je pravděpodobné, že Španělsko usnadnilo práci Apple v bankovnictví než v Německu a Francii. Na dárkovém koni se nemusíme dívat na vaše zuby.