Apple Pencil neprošel zkouškou iFixit

ifixit-apple-pencil-2

Apple Pencil je poslední zařízení, které zaměstnanci dostanou do rukou ifiFixit. Toto zařízení, jedno z nejvyhledávanějších zařízení v Apple Stores, Stalo se skutečným byznysem pro ty nejchytřejší. V současné době čekací doba na přijetí tohoto zařízení dosahuje až pěti týdnů. Mnoho uživatelů, kteří ji v té době koupili, ji nabídlo k prodeji na eBay za cenu 400 $.

V důsledku této nedostatečné použitelnosti je Apple Pencil k dispozici v Apple Stores, aby si uživatelé mohli vyzkoušet, zda vyhovuje jejich potřebám, Také mizí v mnoha obchodech Apple ve Spojených státech. Tyto ukradené jednotky končí na eBay s cenami, které jsem zmínil výše.

Zaměstnanci IFixit navazující na tradici, Rozebrali jste Apple Pencil, abyste zjistili, jak funguje a zda je možné jej opravit.. Po odstranění kovového krytu, který obklopuje zařízení, jsme našli bleskový konektor, baterii, anténu, ukazatel, dva senzory a kartu s elektronickými součástmi.

Apple Pencil má dva senzory, které umožňují iPad Pro, spolu se speciální vrstvou, která integruje displej. Určete úhel tlaku na obrazovce a upravte tloušťku tahu. Uvnitř zařízení najdeme 3,82 V baterii, která nám umožňuje nepřetržitě pracovat po dobu 30 minut na 15sekundové nabíjení.

Skóre obdržené ifixitem je jedna desetina. Hlavním důvodem tohoto nízkého skóre je to, že baterii nelze po její životnosti vyměnit. Něco Pro Apple nepochopitelné na zařízení přesahujícím 100 eurZdá se však, že to naznačuje, že Apple plánuje tento ukazatel aktualizovat přidáním dalších funkcí, aby byl tento model po chvíli zastaralý.