Telefon

Apple postaví v Silicon Valley další kampus

Každý měsíc vychází nová zvědavost, úniky a zvěsti o Apple Campus 2 v Cupertinu. Tentokrát to ale pověsti zaručují Společnost Apple postaví v Silicon Valley další kampusnervové centrum technologických společností a start-upů.

Mezitím a jen před několika týdny byly objeveny nové obrázky práce Apple Campus 2 v Cupertinu. Stavba pokračuje postupně a dokončení je naplánováno na rok 2016.

Kampus 2

S novým Apple Campus v Silicon Valley by společnost založená Stevem Jobsem měla tři centrály: původní kampus, stavbu Cupertina a tento nový projekt. Zde je více informací a informací o kampusu 3 v Sunnyvale.

Hlavní kampus společnosti Apple v CupertinuHlavní kampus společnosti Apple v Cupertinu

Apple kupuje pozemky ve vlastnictví Landbank Investments LLC

Podle nedávných zpráv poskytnutých Silicon Valley Business Journal podepsala společnost Apple dohodu o výstavbě Campus 3 v Sunnyvale v Kalifornii. Společnost Koupí kampus od Landbank Investments LLC Více než 230 000 metrů čtverečních.

Konkrétní podmínky smlouvy nejsou dosud známy. zdroje ukazují, že dohoda již byla uzavřena. Další zajímavou informací, na kterou je třeba pamatovat, může být, že si Apple může projekt pronajmout (pronajmout).

Kampus 2

Campus 3 společnosti Apple v Sunnyvale bude mít několik podobností s Campus 2 v Cupertinu. Návrh by navrhoval tři hlavní budovy s centrálním nádvořím.Projekt Silicon Valley bude postaven z křivočarého skla, aby poskytl moderní vzhled kampusu.

Campus 3 společnosti Apple vytvoří přes 3 000 pracovních míst

Apple v poslední době kategoricky rozšiřuje svá území Koupil půdu v ​​Monterey, San Jose, Renu a OregonuNemluvě o těch, kteří patří do Campus 2 v Cupertinu.

Scott Jacobs, generální ředitel Landbank Investments LLC, v roce 2013, jak nás ujistil 9to5mac „Chtěli něco jiného a zajímavého“, kdy byl projekt poprvé navržen. Ačkoli jiné technologické společnosti tvrdí, že by se zdráhaly k něčemu odlišnému od běžné typologie stavby budov v Silicon Valley.

Kampus 2

Obrázky Apple Campus 2

Video níže ukazuje letecké záběry z práce v Apple Campus 2 v Cupertinu:

Někteří lidé si troufají říci, že s tímto novým projektem ironicky Apple již učinil Campus 2 v Cupertinu starým … Co si myslíte o příštím možném kampusu Apple v Silicon Valley? Myslíte si, že je toto místo vhodné pro stavbu? Co si myslíte o této iniciativě?

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK