Apple potvrzuje nepravidelné mazání skladeb z Apple Music; opravit na silnici

Apple Music a koš

Když si někteří z nás přečetli první stížnost uživatele, který to řekl Apple Music měl smazal celou hudební knihovnuChybí nám navzájem. Někteří navíc tvrdili, že Apple zamýšlel odstranit hudbu bez DRM, aby ji sám nahradil ochranou, od začátku jsme věděli, že tomu tak nebude. Apple byl také tak překvapen, že po zjištění se pokusil chybu úspěšně reprodukovat.

Dobrou zprávou je, že Tim Cook a společnost již potvrdili dvě věci: Zaprvé ano, toto «extrémně malé číslo»Uživatelé Apple Music vidí své soubory mazané ze svých počítačů bez svolení. Druhá věc, kterou potvrdili, a to je dobrá věc (samozřejmě ne první), počátkem příštího týdne Vydá novou verzi iTunes «bude zahrnovat další bezpečnostní opatření«Zajistí, aby se problém, který se v poslední době stal tak slavným, již nedotkl více lidí.

Aktualizace iTunes zabrání smazání souborů Apple Music

Apple kontaktoval Jima Dalrymplea z The Loop a vysvětlil, že do té doby pouze jeden uživatel publikoval příběh o tom, jak Apple Music mazal soubory z počítače. bez vašeho souhlasu. Ti z nás, kteří již delší dobu používají produkty a software Apple, si mysleli, že to, co by se stalo, kdyby se na scénu nedostala lidská chyba, ale Apple již potvrdil, že si je vědom tohoto počátečního problému a zajišťuje, že se to děje i ostatním. stejný.

Problém je v Cupertinu chybu se nepodařilo reprodukovatAktualizace, která má být vydána příští týden, proto může obsahovat pouze ta další bezpečnostní opatření, která zabrání tomu, aby se to opakovalo. Mám dvě zbývající otázky: První je, co se stane, když uživatel ztratí soubory bez DRM a nemá zálohu. Umožní vám Apple stáhnout si tyto skladby z iTunes zdarma? Druhá je jednodušší: budou se v budoucnu moci vyhnout vymazání s novou verzí iTunes?