Apple pracuje na změnách nákupního systému v aplikaci

Apple pracuje na změnách nákupního systému v aplikaci

Apple chce provést změny v nákupním systému v aplikaci dostupné pro příští aktualizaci iOS 7

Vypadá jako Apple běžel proti času v nezbytných změnách váš systém iAP (Nákup v aplikaci), jak víte, uživatele Můžete si zakoupit řadu dalšího obsahu Placeno jako virtuální položky, předplatné, služby, úrovně nebo herní mapy. v rámci samotné aplikace aniž byste museli jít ven a jít do App Store.

Potřeba změnit způsob fungování systému IAP, někteří spotřebitelé podal stížnost na Federální obchodní komisi USA jde o prodejní systém. Stížnosti se zaměřovaly zejména na možnost: Nezletilí mohou provádět neoprávněné transakce Systém, i když je třeba zadat heslo, bez minimálních překážek k jeho dokončení.

Na obranu vaší společnosti O svých aplikacích Tim Cook mimo jiné uvedl:

„Rodičovská kontrola v systému iOS je výkonná, intuitivní a přizpůsobitelná. Pokračovali jsme v práci na provádění ochranných opatření pro nezletilé. Když jsme v roce 2009 představili iAP, byl rodičům nabídnut způsob, jak tuto funkci proaktivně deaktivovat jedním tlačítkem. Slyšeli jsme, jak někteří zákazníci říkají, že nakupování pro děti je snadné, a tak jsme rychle přešli k vylepšování nebo dokonce k vytvoření dalších kroků v nákupním procesu. “

apple-changes-required-in-app-1

Cookovy argumenty však nestačily a po dohodě s Federální obchodní komisí, Apple slíbil uživatelům vrácení minimálně 32,5 milionů dolarů Za nákupy nezletilými osobami bez souhlasu rodičů.

Prohlášení Cooka byla k ničemu a bylo přijato vrácení zbytečně účtovaných částek a změna nákupního systému v aplikaci.

Ve větě se dále uvádí:

„Apple porušil zákon Komise tím, že neoznámil rodičům, že po 15 minutách bude možné pokračovat v jakékoli akci zadáním hesla k nákupu.“

Stejně, Komise, Apple:

  • Změňte své aplikace Zajistěte, aby Apple před transakcí získal výslovný souhlas spotřebitelů, a uvědomte si náklady spojené s nákupem v aplikaci.
  • Spotřebitelé máte možnost odvolat svůj souhlas kdykoli.

Proto a podle společnosti Apple to udělal pro pohodlí svých uživatelů, bere na vědomí existenci těchto 15 minut, dokud není znovu požadován výslovný souhlas uživatele..

Ale nemluvíme jen o iOS, tento systém funguje podobně jako desktopová verze iTunes, pouze pro kompletní aplikace.

apple-changes-required-in-app-2

Než se tedy příští týden SXSW festival brzy dostaví, společnost Apple bude spěchat, aby připravila změny a odešle je v aktualizaci iOS 7.1, ale podívejte se na novou verzi, ne na příspěvek týkající se festivalu.

Pro vývojáře společnosti Cupertino to není snadné, protože, jak uvádí MacRumors, implementace zdánlivě jednoduchých změn, také vyžaduje řadu změn zahrnujících velké množství závislostí prováděné během celého nákupního procesu.

Mnoho lidí věří, že inkousty přetěžují Apple a konečná odpovědnost patří rodičům Co myslíš?