Apple přepracoval rozhraní webové verze App Store, aby vypadalo podobně jako iOS

Spuštění iOS 11 vycházelo z rukou kompletně přepracovaného Apple Store, který vypadal podobně jako pohled na blog, kde můžeme najít kompilace, analýzy, návrhy … Ale navíc také iTunes, nutit uživatele, aby pomocí App Storu pro iPhone nebo iPad vyhledávali aplikace, ano nebo ano.

Nejenže však vyhledáváte aplikace, je to jediný způsob, jak nakupovat aplikace, což většině uživatelů nepřipadá vtipné. Naštěstí si Apple uvědomil, že spěchá, a nabídl své vlastní aplikace společnostem, které jej provozují. Verze iTunes, která vám umožňuje instalovat aplikace z iTunes Kromě přístupu do App Store je to veřejně dostupná verze.

Asi čtyři měsíce po vydání iOS 11 podnikla společnost Apple další krok, který zahrnuje kompletní redesign webové verze App Store. Jak vidíme na obrázku výše, nové rozhraní je velmi podobné tomu, co můžeme najít na mobilních zařízeních spravovaných iOS 11. logo a obrázky aplikace se dostanou do čela.

Pod logem aplikace můžete zobrazit snímky obrazovky, popis aplikace, informace o nejnovějších aktualizacích a konkrétní podrobnosti, kompatibilitu … Screenshoty aplikací a her pocházejí z iPhonu X pokud jsou aplikace nebo hry přizpůsobeny novému formátu a velikosti obrazovky. Pokud tomu tak není, budou snímky obrazovky aplikace nebo hry zobrazovat snímky obrazovky zobrazené až do okamžiku před aktualizací.