Apple přestává podepisovat iOS 13.6 po vydání iOS 13.6.1

Apple vydal iOS 13.6.1 12. srpna, což je teoreticky Poslední aktualizace třinácté verze iOSPokud v této nové aktualizaci nebyla zjištěna nová chyba, jako v iOS 13.6, aktualizace způsobila různé problémy opravené v iOS 13.6.1.

iOS 13.6 nás Podpora funkcí Car Keys a Apple NewsKromě dalších méně zajímavých a honosných funkcí. Týden po vydání iOS 13.6.1 přestaly servery Cupertino podepisovat iOS 13.6, takže není možné v případě potřeby downgradovat.

I když Apple přestane podepisovat předchozí verze týden po vydání nové verze, někdy z neznámého důvodu ponechává 2týdenní rezervu. Důvod odinstalování předchozích aktualizací je tento: uživatel je vždy aktualizován na nejnovější dostupnou verziVerze, která chrání chyby zabezpečení, které mohly být zjištěny v předchozích verzích.

iOS 13.6.1 opravuje různé problémy, včetně: Zelený tón obrazovky kvůli problému s rozptylem tepla (Jak uvádí Apple v poznámkách k aktualizaci). Také problém s tím, že některá zařízení automaticky neodstranila nepotřebné soubory ze systému, když byla opravena nedostatek místa v úložišti. Další opravenou chybou v této aktualizaci je chyba, která automaticky zakáže oznámení o expozici.

Nejnovější beta verze pro vývojáře je dnes číslo 5, což je beta verze, kterou je třeba opravit. vysoká spotřeba baterie indikovaná čtvrtou beta verzí. Inovace v páté beta verzi systému iOS 14 se opět zaměřují na oznámení o expozici, novou uvítací obrazovku pro aplikaci Zkratky, widget pro Apple News … V tomto článku najdete všechny novinky o páté beta verzi systému iOS 14.