Apple přidává PayPal jako platební metodu na iTunes

Majetek Giant Ebay, Paypal se stal jednou z nejpoužívanějších platebních metod na světěje zcela digitální platební metoda, která funguje jako každá finanční instituce. Jeho proces se redukuje na přidání bankovního účtu nebo debetního / úvěrového účtu k zaplacení, nejlépe ze všech Ochrana, která nám byla poskytnuta před jakýmkoli nákupem.

Platební metoda, PayPal, se stala tak populární, že Manzana právě jsem se rozhodl Umožněte nám platit přes PayPal v jakékoli z jejich digitálních služeb: iTunes, App Store, Apple Store. Po skoku vám říkáme cJak můžete platit? s touto novou formou platby cNa vašem Apple IDto vše s jednoduchostí platební platformy PayPal.

Až dosud to musela být kreditní / debetní karta, aby se změnila naše platební metoda, pro náš účet PayPal stačí pouze Přejděte do nastavení svého Apple ID prostřednictvím iTunes nebo iDevices (uvidíte to v aplikaci Nastavení) a Způsob platbyuvidíte to tamNová možnost jako způsob platby. Nejlepší ze všeho je, že můžeme dokonce nakupovat online a z fyzického obchodu Apple, přidáním účtu PayPal k našemu Apple ID; to je opravdu užitečná věc pro ty, kteří mají rádi tuto platební metodu.

Samozřejmě, opravdu zajímavá věc je, PayPal bude povýšen aby nás udělal Sleva za používání našeho účtu PayPal s naším Apple IDNěco, co díky této platební službě nepochybně podpoří transakce. Představte si to, protože si nemyslím, že tato možnost přijde, i kdybychom chtěli … Mimochodem, víte, pokud i vy pravidelně používáte PayPal Nebojte se přidat svůj účet PayPal Jako způsob platby v iTunes a Apple App Store.