Apple se připojil k UnionPay, aby se dostal do Číny

Vypadají tak na Apple Do nosu bojujících bank, aby se pokusili rozdělit provizi Při platbě kreditní kartou je prodejci odečtena částka. Banky nejsou pro podnikání a důkazem toho je čas potřebný k dosažení jiných zemí. Ukázalo se, že to byla chyba bank, když jsme si mysleli, že je to kvůli nedbalosti společnosti Apple.

Aby mohl Apple rychle růst v jiných zemích, uzavřel dohody s různými společnostmi, aby dosáhl co nejdříve jako American Express a díky své alianci brzy přistane ve Španělsku, Hongkongu a Singapuru.

Ale pokud to není nejdůležitější pro dosažení Číny, jednoho z nejdůležitějších trhů pro Apple dnes, Apple musel uzavřít partnerství s UnionPay rychle růst po celé zemi bez téměř žádné investice. Tato aliance umožní všem držitelům karet UnionPay používat elektronický platební systém společnosti Apple přes iPhone nebo Apple Watch.

Pouze uživatelé karet UnionPay Přibližte své zařízení k terminálu UnionPay QuickPass a potvrďte platbu pomocí Touch ID, nebo mohou přivést Apple Terminal k terminálu a potvrdit nákup.

Od svého uvedení na trh ve Spojených státech Apple Pay se mohl dostat pouze do Velké Británie, Kanady a Austrálie. Právě v Austrálii nejsou banky ochotny sdílet provizi, kterou dostávají od obchodníka, se společností Apple, což nutí orgány země, aby se zapojily do pokusu zabránit uživatelům ve sledování platebních metod omezených kvůli chamtivosti. bank země.