Apple spolupracuje s více než 40 společnostmi na tom, aby byl iPad lepším technickým nástrojem

Apple spolupracuje s více než 40 technologickými společnostmi Aby byl iPad lepším studijním nástrojem. Lepší! Tzv. Mobility Partner Program (MPP), zkuste změnit způsob práce a logicky řídí prodej iPadů.

Iniciativa je nabídkou společnosti Apple, která se snaží získat větší část tržního koláče formováním povahy práce na mobilních zařízeních.

Naši kolegové v MacRumors, Finanční strategie nového programu Mobility Partner. Mezi společnosti účastnící se MPP patří malé společnosti jako Xero, digitální finanční společnosti jako Revel Systems a další služby v oblasti softwarových společností jako ServiceMax.

iPad Air 2

Mobility Parnet Program je projekt obklopený soukromí

Některé společnosti jako Xero od společnosti Apple Školení s odborníky na trh a podnikání z Cupertina a další společnosti byly pozvány na prodejní konference.

Manzana

V rámci programu Mobility Partner Program Apple důkladně zkoumá mobilní aplikace zúčastněných společností a poskytuje tipy a návrhy, jak je vylepšit. Protože se zdá Apple se také snaží přimět různé společnosti, aby pracovaly ruku v ruce vzájemně se doplňují a dosahují lepší kompatibility, poskytují svým uživatelům lepší uživatelské prostředí.

Partnerský program v oblasti mobility

Související | Poprvé mohou roční prodeje iPadu klesnout

Bez ohledu na to musí program mobility partnerů nadále prospívat v tajnosti, již známe všechny vysoké úrovně ochrany soukromí, kterým zaměstnanci Apple podléhají. Není jasné, které společnosti na projektu pracují nebo jaké jsou jejich roleVíme jen o síle unie a spolupráce se 40 technologickými společnostmi může přinést fascinující výsledky.

Partnerský program v oblasti mobility

Zajímavý údaj o soukromí tohoto programu: Apple neumožňuje technologickým společnostem veřejně označovat program jako MPP.

Tato nová iniciativa je obdobou aliance společností Apple a IBM, kde IBM bude prodávat zařízení iOS podnikovým zákazníkům a vyvíjet až 100 nativních aplikací pro technologický průmysl. Ve skutečnosti před několika měsíci IBM a Apple spolupracovali na 10 aplikacích pro iOS.

Teď musíme jen počkat, až uvidíme, jestli Nová strategie společnosti Apple jde dobře a Prodej iPadů Zlepšení času jako technologického nástroje ukáže čas. Co myslíš Partnerský program v oblasti mobility?

Zdroj | MacRumors