Apple Store v Granadě?

xanadu_hero

Podle informací získaných z blogu Emilcar, Granátové jablkoAndaluská prefektura může mít fyzický obchod Apple. Apple obchod existující po celém světě. S obchodem ve městě by obyvatelé, včetně mě, nemuseli cestovat do jiných španělských států, aby využili služeb nabízených jedním z obchodů společnosti Cupertino. Pro teďto je fámaPo zveřejnění řady plánů na distribuci budov ve velkém nákupním středisku ve výstavbě uživatel Twitteru @ jomagao, který tyto informace o Apple předal dotyčnému blogu.

Koná se Nevada Mall Již několik let se staví v obci Armilla na hranici hlavního města Granady po různých městských sporech o zabavení nezastavěné půdy. Do data Kdy to skončí, zatím není známo Nákupnímu centru stále chybí řada povolení k jeho provozování, a tak pokračujte v tom, aby společnosti začaly přizpůsobovat svá zařízení. Zajímavé je a ještě více zmást pověsti Nevada MallVlastnil Tomás OlivoStejný organizátor obchodního centra La Cañadanalezen v MarbellaJiž má Apple Store, je pro obyvatele Granady dosud nejbližší.

Apple Store Granada Apple Store v Granadě?

Přístup k letadluZobrazuje horní patro nákupního centra z ledna 2013. Jak je vidět na obrázku výše místní 203 povrch 925 metrů čtverečníchoznačuje, že firma bude patřit KRAJINA A to je to, co způsobuje zmatek. Název nic neříká, protože může být také prémiovým prodejcem, ale Granada má 2 obchody od RosselliMac, autorizovaného distributora produktů Apple. Stále bude nutné potvrdit, zda bude mít firma nový obchod.

Granada je město s přibližnou populací. 250 000 obyvatelPod populací měst, která již mají Apple Store, jako je Murcia, Valencia nebo Valladolid, ale plocha tohoto zařízení je o 925 m2 vyšší než u fyzických firemních obchodů a 891 m2 Apple Store v Murcii, 750 m2 ve Valladolidu a Valencii 700 m2 v.

Dokud nebyl oficiálně schválen obchod Puerta del Sol v Madridu, zdá se divné, že Apple již měl své jméno na mapě, vzhledem k jeho největšímu tajemství při otevírání nového obchodu. Ale určitě zprávy plné iluze kteří používají produkty společnosti, která chce obchod ve městě.

Nějaký čtenář, který má k tomu více informací?

Další informace – příští obchod Apple se otevře na náměstí Puerta del Sol

Zdroj – Emilcar