Apple Stores testují odcizení Apple Pens

Nedostatek předvídavosti společnosti Apple, pokud jde o dostatečnou zásobu nového příslušenství iPad Pro, Opět demonstroval spěch společnosti Apple přinést toto nové zařízení na trh co nejdříve Před příchodem vánoční sezóny, kdy byla zařízení Apple důvodem mnoha nákupů pro uživatele

Ale zároveň je situace ještě více krvavá v případě Smart Keyboard, protože je k dispozici pouze v angličtině. Naštěstí Apple Stores také nabízejí alternativu Logitech, je-li k dispozici ve španělštině a jsou o něco levnější.

Absence jednotek Apple Pencil a naléhavá potřeba takového zařízení spustila další prodej těchto zařízení na eBay. Apple Pencil najdeme asi za 400 $. Tyto tužky Apple pocházejí od uživatelů, kteří si je koupili, ale bez ohledu na to se bez nich obejdou. Dostanou tak příležitost čtyřnásobně prodat cenu.

Ale můžeme taky Najděte odcizenou Apple Pencil z Apple Stores. V několika Apple Stores ve Spojených státech zmizely všechny existující vzorové jednotky, takže budoucí kupující mohou před zakoupením iPadu Pro otestovat svůj provoz a zjistit, zda z toho mohou mít opravdu prospěch.

Nedostatek těchto jednotek Apple Pencil dělá z tohoto zařízení podnikání. Návštěvníci Apple Store, podle Marco Arment, vývojáře Overcast Všechny dostupné jednotky získáte pro pozdější prodej na eBay. Jako obvykle, Apple neprozrazuje jediné informace, které můžeme o tomto problému získat, a dostupnost tohoto zařízení, můžeme je získat z Apple Stores, kde nabízejí čtyř až pětitýdenní čekací lhůtu na jeho získání. .