Hra

Apple TV + bude propagovat seriál Dickinson na filmovém festivalu Tribeca

Postupně se učíme další podrobnosti o tom, jak Apple TV +Je služba streamování videa, kde zaměstnanci společnosti Cupertino chtějí získat předplatitele z jiných společností. Koneckonců, dobrý katalog je to, co všichni chceme, a samozřejmě je co nejvíce konkurenceschopný.

Přinášíme vám dnes Dickinsone, Další z mnoha sérií, které uvidíme při uvedení Apple TV +zábavná série XIX století co nám přinese tisícileté vzpomínky prostřednictvím komiksového básníka. Mezitím se představí řada dětí z Cupertina na filmovém festivalu Tribeca. Po skoku vám řekneme více podrobností a necháme vás s upoutávkou na sérii.

Dickinsone, nová řada bude uvedena na Apple TV + uvedení na podzim příštího roku. Půlhodinová komedie básník Emily Dickinson. Série k prozkoumání problémy komunity, pohlaví a rodiny. To vše z pohledu autora, který nemá čas se soustředit na to, co obsahuje.

Hailee Steinfeld bude hrát v tomto komiksovém spisovatelia Jane Krakowski (nejlépe známá pro roli ve 30 Rock), která po boku ztvární matku Emily Dickinsonové. V Dickinsonu uvidíme také Tobyho Husa, Annu Baryshnikovovou, Ellu Huntu a Adriana Blakea Enscoeho. Herci, jak jsme vám řekli se na filmovém festivalu Tribeca představí tato nová série Apple TV +Dále proběhne panelová diskuse s Alenou Smithovou (tvůrkyní série) se dvěma protagonisty seriálu.

Uvidíme, až se rozhodnou poslat pozvánku. Hlavní přednáška prezentace nových zařízení, pozvánka ke stanovení termínů pro spuštění této nové Apple TV + Protože zcela nová zařízení jsou vydávána ve velkém stylu s novým iOS 13 a touto novou službou Apple TV +, navíc k nové Apple Arcade (služba předplatného videohry Apple). Už vám říkám, je toho čím dál méně a všechno ukazuje, že kolem 20. září se to všechno může stát, budeme čekat …

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK