Apple TV druhé generace končí s podporou iOS 8

Včera společnost Apple vydala kromě první aktualizace OSX Yosemite Developer Preview i druhou beta verzi iOS 8 pro zařízení. Poprvé se objevil s beta verzí iOS 8 Beta verze nového softwaru pro Apple TV. Apple na tomto zařízení dosud nepoužívá stejné číslování jako iPhone, iPod Touch a iPad. jedno číslo klesá a publikováno jako Apple TV 7 beta 1. Pokud však bude číslování níže pokračovat jako dříve, lze si představit velkou změnu, překvapivou věcí je nová beta verze softwaru pro Apple TV. vylučuje model druhé generace.

Druhá generace Apple TV a třetí generace Apple TV stejně venkuale černá televizní zábavní skříňka druhé generace, Stejný procesor jako iPhone 4S představením iOS 8 bylo také ponecháno zařízení, které není podporováno. Pokud Apple nedělá iOS 8 kompatibilní s iPhone 4, který obsahuje 512 MB RAM, bylo by pochopitelnější, že to na druhé generaci Apple TV nepodporuje. Obsahuje pouze 256 MB paměti RAM. Hardwarová omezení znamenají, že zařízení druhé generace dokáže přehrávat videoobsah až 720p, zatímco Apple TV třetí generace dosahuje 1080p.

Navzdory všemu Společnost Apple dosud nepředložila nový model Apple TVKdyž se pověst nejvíce zasáhla v posledních měsících, možná proto, že Apple dělá něco většího, vše se točí kolem aplikací a her, s novým zařízením přidaným do naší televize. To je kuriozita druhá generace Apple TV může být jailbrokenve srovnání se současným modelem bez přístupu iboot.

Upřednostňujete jailbroken Apple TV 2 nebo přejdete na aktuální model s novou hardwarovou podporou?