Apple TV vám umožní stáhnout více než 200 MB her

Od uvedení nové 4. generace Apple TV bylo řečeno mnoho. Jakmile byla hlavní řeč dokončena, vývojáři provedli nějaký průzkum a zjistili, že do zařízení lze instalovat pouze hry do 200 MB. Chce Apple, aby byl Apple TV zábavním systémem pro videohry s tímto omezením? Ano, ale ukázalo se, že tento limit se používá pouze ke stažení jádra hry, konkrétně obsahu jádra, aby bylo možné ji spustit. Je zřejmé, že mluvíme o hrách jako Modern Combat 5, Asphalt 8, Infinity Blade III, které jdou nad rámec práce …

Když je základna prázdná, jak se pohybujeme vpřed Další obsah se automaticky stáhne, abyste si hru mohli i nadále užívat. Balíčky se budou stahovat hromadně podle našich potřeb, dokud nedosáhnou 2,2 GB úložného prostoru povoleného pro každou aplikaci. Co když hra zabírá více než 2,2 GB, například Infinity Blade III, která dosahuje téměř 3 GB? No, velmi jednoduché. Jak postupujeme hrou, fáze, které již nebudeme moci hrát, budou automaticky odstraněny, aby vznikl prostor pro nové fáze, které musíme hrát.

To by nemělo být zapomenuto Apple omezuje maximální velikost hry na 4 GBAle nejen na Apple TV, toto omezení platí také pro všechna zařízení se systémem iOS. Na nové Apple TV čtvrté generace také můžeme ukládat pouze 20 GB obsahu z App Store. Během prezentace této čtvrté generace společnost Apple nabídla ke stažení několik aplikací a her ve stejný den uvedení na trh.

SteelSeries Nimbus, první řadič certifikovaný společností Apple pro Apple TVZatím není k dispozici k prodeji a neznáme cenu, ale dokud se na trh nedostane více možností, bude určitě vybrán příkaz, který si vyberou ti, kteří milují hry jako Modern Combat a Infinity Blade. SteelSeries Nimbus je také kompatibilní s iPhone, iPad a iPod Touch.