Apple TV vyhrála první Emmy s hercem Billym Crudupem z Ranní show

Apple TV vyhrála první Emmy s hercem Billym Crudupem z Ranní show

Nemluvili bychom o hercích ani o filmových cenách, nebýt skutečnosti, že kluci v Cupertinu už téměř rok podnikají v oboru streamování videa. Apple TV +A co je nejlepší, Apple TV + debutovala vítězstvím ve své první Emmy, jedné z největších ocenění v televizním průmyslu. Billy Crudup získal cenu Emmy pro nejlepšího herce ve vedlejší roli v ranní show.. Po skoku vám poskytneme všechny podrobnosti …

Je třeba říci, že Billy Crudup není vůbec snadný, dovolím si tvrdit, že nepatří k mým oblíbeným postavám v seriálu … V tomto čísle cen Emmy se utkal s Giancarlem Espositem (Raději zavolej Saulovi), Nicholas Braun (Subrogace), Kieran Culkin (přestup), Matthew Macfadyen (přestup), Bradley Whitford (Příběh služebné), Jeffrey Wright (Westworld), již Mark Duplass, který byl jeho zvědavým přítelem na Ranní show. Osobně dávám přednost postavě Marka Duplassa, ale je třeba říci, že oba mají velmi dobré role. A naštěstí je třeba říci všechno Protože Billy Crudup je jedinou společností Emmy, kterou Apple získal v tomto čísle 18 nominací.

Apple věděl od prvního okamžiku, „Ranní show“ byla jedním z vlajkových produktů Apple TV +a stačí se podívat na seriál a zjistit, že se jedná o kvalitní příběh. Málokdo se odváží něco udělat s tématem „Ranní show“ a pravdou je, že příběh roste se všemi herci, kteří tvoří obsazení. Jeho přijetí se stalo tak, že Apple chtěl udělat druhou sezónu „The Morning Show“.Aktuálně se točí a vše nasvědčuje tomu, že to bude v roce 2021, jak to vidíme. A co si myslíte o „ranní show“? Co si myslíte o práci Billyho Crudupa na seriálu?