Apple uvádí na trh nástroj pro kontrolu zámku iCloud

iCloud-Lock-1

Už dávno Apple vytvořil vysoce efektivní metodu proti krádeži. I když to rozhodně nezabrání krádeži zařízení, díky zámku iCloud je téměř zbytečné, aby vám zloděj vzal jedno z vašich zařízení Apple, protože zařízení nebude odemčeno ani obnoveno bez zadání hesla. Přestože se jedná o velmi důležitý odstrašující nástroj, stal se také obtěžováním pro ty, kteří kupují použitý iPhone nebo iPad, protože to není poprvé, co jej předchozí majitel zablokoval a nový vlastník ne. můžete jej odemknout a použít. Zdá se, že Apple si je tohoto problému vědom a spustil nový nástroj, který umožňuje kontrolovat stav selhání zařízení. Níže vám řekneme podrobnosti.

Tento nástroj, který můžeme použít z libovolného webového prohlížeče z tohoto odkazu, vyžaduje pouze: informujte nás o sériovém čísle nebo IMEI zařízení chceme to zkontrolovat. Po zadání se zobrazí informace o dotyčném zařízení poskytnuté přímo od společnosti Apple. Také zde můžete zkontrolovat, zda je iPhone uzamčen iCloudem.

Mezi možnostmi, které nám nabízí v případě zablokování, je kontaktovat osobu, která nám zařízení prodala, která bude muset zadat svůj účet iCloud, aby zařízení odstranila, aby jej mohla aktivovat a přidružit k našemu účtu. my, kdo to prodáme, dává nám pokyny k odebrání zařízení z našeho účtu a vyhnout se tak problémům pro budoucího majitele.

Tento nový nástroj pro ovládání zámku, důležitý krok před zakoupením jakéhokoli zařízení Apple vyhnout se nepříjemným překvapením. Protože je to nepříjemné, pokud vás zablokují a potřebujete odemknout předchozího vlastníka, je otravnější, že iPhone nelze odemknout, protože byl odcizen, a osoba, která vám jej prodává, po obdržení peněz nevykazuje známky života.