Apple v roce 2015: nové produkty, běžné pocity

Apple-store-melbourne-rasism-0

Rok 2015 končí a rok 2016 začíná, takže není špatné datum zastavit a ohlédnout se zpět. Je to rok, co společnost Apple uvedla na trh novou kategorii produktů, kterou nikdy předtím nevyráběla. U tohoto produktu však nemůžeme zůstat, protože obnovil další kategorie novými produkty, které budou určovat cestu pro příštích několik let. Apple Watch, iPad Pro, Apple TV 4G, MacBook… Sázky společnosti Apple na nové produkty mnohé přesvědčily, jiné zklamalyale nikoho nenechali lhostejným. Apple je obviňován z absolvování „beta“ roku za to, že neuvolnil nic hotového.

Základna Apple Watch

Nové „nedokončené“ výrobky

Někteří obvinili Apple z vydávání nedokončených produktů. Je zřejmé, že vše bude záviset na tom, kdy se bude uvažovat, nebo více, když si každý bude myslet, že je jeho produkt hotový. Apple Watch byly spuštěny s mnoha problémy s použitelností. Ačkoli neznáme údaje o prodeji hodinek, zdá se, že poptávka byla mnohem vyšší, než společnost očekávala, protože Apple trval na tom, aby ji nenabízel, takže nemohli splnit všechny požadavky a měli otřesné spuštění. Chvíli trvalo, než se rozšířila do celého světa.

Přes tyto problémy Počet aplikací pro Apple Watch rychle rostla brzy vydal to, co mělo být pro první verzi operačního systému: watchOS 2. Apple spustil aktualizaci, která nabízí vývojářům nové možnosti, jako jsou nativní aplikace a přístup k senzorům hodinek.

Nová Apple TV 4 je obviněna z něčeho podobného. Design je velmi podobný svému předchůdci, ale jeho hlavním protagonistou je zcela odlišný televizní koncept s aplikacemi. Další nedokončený produkt? Podle některých je to proto, že Apple nemá k dispozici streamovací televizní službu. Tato služba nebyla nikdy naznačena samotným Apple, ale již byla obviňována z neúspěchu, protože se nedostala včas. Nové multimediální zařízení společnosti Apple již má více než 2600 kompatibilních aplikacíněkteré z nich jsou skutečně vynikající a nedosahují 2 měsíců od uvedení na trh.

Nový MacBook byl pro společnost také zdrojem velké kritiky, zejména kvůli rozhodnutí vyloučit všechny konektory a ponechat pouze jeden. USB-C, které můžete použít na vše od nabíjení až po připojení k pevnému disku nebo externímu displeji. Autonomie, která vám umožní projít celý den bez nutnosti dobíjení, vynikající displej Retina a více než dostatek energie pro snadné provádění úkolů, pro které byl navržen (kupte si tento počítač pro každého, kdo potřebuje použít Final Cut Pro), abyste přesvědčili ty, kteří váží pouze 920 gramů. to nestačilo, Kritizovali procesor Intel Core M za jeho nízkou spotřebu, aniž by to zkusili..

prodej ipad pro

Poslední velkou sázkou roku byl nový iPad Pro. Nový koncept společnosti Apple, který je podle mnoha příliš stálý s předchozími verzemi, se snaží poskytnout iPadu potřebné nástroje, takže uživatelé začínají přemýšlet o možnosti nahrazení svých vlastních zařízení tímto novým tabletem. Velká velikost a enormní výkon procesoru, kvalita jeho obrazovky a doplňková nová tužka Apple Pencil ponechávají půdu příliš vydlážděnou, aby toho bylo možné dosáhnout, ale stále mají enormní omezení v používání iOS jako operačního systému. Ano, je pravda, že aplikace se hodně vyvinuly, již existují vynikající profesionální aplikace pro iOS, ale stále velmi omezený katalog a jeho funkčnost nedosahuje ekvivalentu desktopů. Kromě grafického designu a hudebního průmyslu není iPad Pro stále považován za produkt, který vydrží opravdu dobrý notebook.

Stejný starý film

Každý, kdo si pamatuje původní iPhone? Smartphone, který změnil koncept smartphonu, je nyní jedním z nejúspěšnějších produktů všech dob. Jeho první generace, vydaná v roce 2007, postrádala připojení 3G, nemohla odesílat MMS a neměla ani App Store. umět instalovat aplikace. Neměla ani možnost „kopírovat a vložit“, natož ani jednu hru v předinstalovaném katalogu aplikací. Jen málo lidí si nyní pamatuje nedostatky prvního smartphonu Apple.

Není také novinkou, že Apple byl obviněn ze snahy pokrýt příliš mnoho produktů, protože někteří nyní trvají na tom, aby nás přesvědčili. Nezapomínejme, že Apple kdysi vlastnil řadu tiskáren pro své počítače. Nemluvě o herní konzoli Apple Pippin, která byla vydána v roce 1995 za 599 $.. Dokonce bylo zpochybněno vydání prvního iPodu. Pochyboval někdo, že iPod je již roky jedním z vlajkových produktů společnosti? První generace byla velmi kritizována a bylo mnoho lidí, kteří vždy žádali Apple, aby se soustředil na to, co dělá, a opustil „hračky“ pro masovou spotřebu.

Ano, může být pravda, že rané generace produktů Apple měly své nedostatky, i když jsme více či méně fanoušky této společnosti, myslím, že je to něco, co musíme všichni přiznat. Je také pravda, že očekávání, která vytváříme prostřednictvím pověstí, často způsobí, že konečný produkt nesplní vytvořené velké očekávání. Existuje však také jedna velmi jasná věc: téměř jako vždy Krátké rčení: „U Jobse se to nestalo,“ je naprosto nepravdivé.. Apple vždy udělal totéž a nelze v tuto chvíli říci, že je na tom tak špatně.