APPLE MACBOOK PRO

Apple ve vážných potížích: Macbook Pros mohou špehovat

APPLE MACBOOK PRO

Pravda je, v případě Zdá se, že Apple neopravuje jeden problém za druhým. A v tomto případě nemluvím o nových zařízeních na trhu, je do jisté míry normální, že začínají nové generace s novými komponentami, jako je iPhone 5S a vždy otravná vadná čtečka otisků prstů. Mluvím o zařízeních, která jsou na trhu již léta a na která vývojáři varovali, že mohou být nebezpečná. V tomto případě Macbook Pro.

Ale novinky nejsou jiné. To není malý logický poplach. V tomto případě Apple má vážné potížeVyšetřování, které v současné době odhalila hrstka hackerů, naznačuje, že Macbook Pros mohou být špioni. Jedná se o bezpečnostní chybu ovlivňující kameru a stylový hackerský systém Zatímco je před postiženým macbookem pro, umožnilo by komukoli rozsvítit zelenou kontrolku zařízení a nařídit mu, aby špehovalo, aniž bychom si toho všimli.

Je zřejmé, že tato zpráva v síti nevyšla dobře. Ti, kdo si tuto chybu zabezpečení ověřují, zřejmě v současné době zajišťují, že nebudou příliš ovlivněni, ale to neznamená, že jsme v bezpečí. V tomto případě byly ovlivněny počítače Macbook a iMac vyrobené před rokem 2008Přes zásadní změny se program používaný pro přístup a systémy stal Nástrojem pro vzdálenou správu. Neuvěřitelný!

Internet je ale nejjednodušší, když fotoaparát nepoužíváme, protože internet je nyní plný uživatelů, kterým se tato, v tomto případě malá elektrická páska, nedaří najít řešení takových problémů. Nějaký primitivní být z jablek, ne?