Apple vydal iTunes 12.1, který jako hlavní inovaci obsahuje widget pro Yosemite

Jeden je nyní k dispozici Nová aktualizace iTunes pro OS X a Windows. Existuje několik nových funkcí, které iTunes 12.1 přináší, i když některé z nich závisí na operačním systému, který instalujeme.

Inovace, ze které mohou těžit všichni uživatelé, bez ohledu na operační systém, který máme v našem počítači, Zlepšení výkonu iTunes Pokud jde o synchronizaci s iPhone, iPad nebo iPod Touch.

Widget iTunes

Pokud na svém počítači Mac používáme OS X Yosemite, je iTunes 12.1 také a nový widget pro oznamovací centrum a díky tomu uvidíme, co bylo ukradeno, a máme přímý přístup k obvyklým ovládacím prvkům multimédií. Tento widget nám také umožňuje nakupovat skladby z iTunes Radio, které posloucháme.

Jak si dokážete představit, tento widget Není k dispozici pro starší verze OS X protože možnost přidat takové příslušenství je pro Yosemite exkluzivní.

A zjevně to všechno Co je nového v iTunes 12.1. Možná byla opravena chyba nebo byla optimalizována část aplikace, ale Apple k tomu neposkytl žádné další podrobnosti.

Pokud máte OS X, můžete získat novou verzi iTunes v sekci s aktualizacemi v Mac App Store. Můžete také použít odkazy k přímému stažení iTunes 12.1 pro váš operační systém:

Konečně máte třetí možnost Stáhněte si iTunes 12.1 z oficiálních webových stránek softwaru.

Stáhnout – iTunes 12.1