Apple vylučuje možnost úložiště 1TB iCloud a nabízí nám 2TB za stejnou cenu

Ti z Cupertina znovu a jako vždy nezveřejnili žádná vylepšení bezplatného úložiště dostupného všem uživatelům jejich produktů. Apple nám nabízí 5 GB volného místa na iCloudu, bez ohledu na to, zda máme 128 GB iPhone nebo máme několik zařízení spojených se stejným účtem, můžeme zálohovat pouze jedno zařízení. . Pokud chceme více prostoru, musíme projít fází pokladny ano nebo ano. Naštěstí vždy musíme vidět něco dobrého, Apple nabízí velmi konkurenceschopné ceny a Pronájem plánu cloudového úložiště je relativně levný.

Až do včerejška nám iCloud nabídl tři tarify úložiště: 50 GB, 200 GB, 1 TB a 2 TB za ceny 0,99 EUR, 2,99 EUR, 9,99 EUR a 19,99 EUR. Krátce po hlavní řeči však Apple upustil pouze od 50 GB, 200 GB a 2 TB plánů, čímž odstranil jeden z nejpopulárnějších plánů úložiště, 1 TB, za 9,99 EUR. Dobrou zprávou však je, že přichází s novou cenou 2 TB úložiště. Přesně stejné jako u 1 TB, tj. 9,99 EUR.

Hlavní motivace pro tuto změnu rozhodně souvisí s novou funkcí iOs. Umožňuje nám sdílet úložný prostor s ostatními uživateli stejné rodinyideální volba a to, na co mnoho uživatelů čeká, jako májová voda. Chcete-li uzavřít smlouvu s tímto novým plánem, jednoduše přejděte do možností iCloud na vašem zařízení iOS a klikněte na Koupit více domén. Tyto tarify úložiště jsou účtovány měsíčně, takže se můžete kdykoli odhlásit, což znamená, že si musíte předem vytvořit záložní kopii veškerého obsahu, který jste uložili v cloudu Apple.